هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه برای انجمن یک بلاگ ساده راه اندازی کنم؟
سلام دوستان
من قصد راه اندازی یک انجمن با MyBB را دارم.میخوام که در صفحه نخست یک بلاگ ساده باشه که عنوان و خلاصه برخی از تاپیک های مهم انجمن را در آن وارد کنم و کاربر برای مشاهده ادامه مطلب مورد نظر وارد تاپیک اصلی شود.
در پایین صفحه هم (اگر امکانش بود) جدیدترین تاپیک ها و تاپیک های فعال هم نمایش داده شود.
پلاگینی برای این کار در MyBB وجود دارد؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
پاسخ
این صفحه و ببینید اگه نیازتونو برطرف کنه میتونید از طریق انجام تنظیمات Portal بهش دسترسی داشته باشید

http://community.mybbiran.com/portal.php

میتونید تنظیماتی انجام بدید که این صفحه تبدیل بشه به صفحه اصلی

آموزش نحوه تنظیم و استفاده موجود هست جستجو کنید
پاسخ
ممنون از راهنمایی شما.این دقیقا همان چیزیست که من لازم دارم.
امکان ایجاد پرتال به صورت پیشفرض روی MyBB وجود دارد؟ آیا پرتال نیاز به طراحی قالب جداگانه ای دارد یا با قالب انجمن همسان میشود؟
ضمن اینکه من میخوام فقط برخی از تاپیک های مدنظرم را به صورت دستی وارد کنم.نمیخوام به این صورت باشد که مثلا تمامی تاپیک های ایجاد شده در بخش 1 در آن نمایش داده شود.
امکانش هست لینکی از آموزش راه اندازی آن به من بدهید؟ متاسفانه با جستجو نتوانستم پیدا کنم.
پاسخ
بین فایلهای mybb ی فایل به اسم htaccess.txt وجود داره
این فایلو باز کنید اول فایل این خط رو اضافه کنید

کد php:
DirectoryIndex portal.php 

بعد به اسم زیر ذخیره کنید
کد php:
.htaccess 
(فایل بدون نام و با پسوند htaccess)
این تکه کد باعث میشه تغییر مسیر اتفاق بیفته. یعنی وقتی این آدرسو وارد میکنید www.sitename.com به این مسیر انتقال داده میشید www.sitename.com/portal.php

تنظیمات مربوط به پرتال، برید به پنل مدیر کل و بعد به پیکربندی قسمت تنظیمات انجمن مجموعه Portal Settings رو باز کنید و تنظیمات مربوطه رو انجام بدید

مسیر نهایی به این شکل خواهد بود
کد:
admin/index.php?module=config-settings&action=change&gid=12
پاسخ
دوست گرامی من نمیخوام تمامی تاپیکهایی که در بخشی از انجمن ارسال میشوند در پرتال نمایش داده شوند.میخواهم به این صورت باشد که من به انتخاب خودم هر تاپیکی را که خواستم بتوانم در پرتال خلاصه اش را بنویسم و کاربر برای ادامه مطلب آن وارد تاپیک آن شود.
پاسخ
شما می توانید یک صفحه html و css بسازید و با روش ساخت صفحه به صورت blog.php برای مای بی بی وصل کنید

سپس در اون بخش سرویس مورد نظر خودتون رو پیاده سازی کنید Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۳۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان