هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پلاگین کلمات کلیدی
سلام به دوستان من یک مشکل اساسی با پلاگین کلمات کلیدی دارم به این صورت وقتی که قالب سایتمو عوض کنم کل کلمات کلیدی از بین می ره من جاهای دیگه دیدم 10 بار قالب هم عوض میشه ولی کلمات کلیدی سر جایشون هست لطفا کمک کنید.با از بین رفتن کلمات کلیدی کلی ضرر از گوگل می کنم .
پاسخ
سلام
شما یک بار پلاگین رو غیر فعال و دوباره فعال کنید و تست کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۸، ۲۱:۲۸:۳۲ عصر) ، zakaria20 (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۱:۵۰:۵۷ صبح)
فرقی نمی کنه من موقعی که قالب عوض می کنم اصلا کلمات کلیدی نمیاد با فعال و یا غیر فعال شدن هم همینطوری است .
پاسخ
درو
لینک پلاگین مورد نظر؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۵:۴۲:۵۹ عصر) ، zakaria20 (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۸:۱۸:۵۱ عصر)
دوست عزیز باید متغییر پلاگین رو در قالبتون قرار بدید.

همینطور که ارسال بالایی اشاره کردند لینک پلاگین مد نظر رو قرار بدید تا متغییر و مکان هایی که باید قرار بگیره رو بهتون اعلام کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۵:۲۹:۵۱ عصر) ، zakaria20 (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۸:۱۸:۴۹ عصر)
http://community.mybbiran.com/thread-171.html

مشکل با تعویض قالب درست شد چرا موقع غیر فعال و دوباره فعال کردن کلمات کلیدی از بین می ره .
پاسخ
چرا وقتی روی کلمات کلیدی کلیک میکنم خطا میده میگه پیدا نشد Not Found 404
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۵، ۲۲:۴۴:۵۰ عصر)niazejahan نوشته است: چرا وقتی روی کلمات کلیدی کلیک میکنم خطا میده   میگه پیدا نشد   Not Found 404

شما باید کدی را در htaccess. می ریختید
آیا ریختید
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۷/۶، ۰۶:۰۶:۵۴ صبح)
بله کد رو وارد کردم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان