هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[عیدی] قالب فوق العاده Mellat-special
منظور بنده رو مثل اینکه نگرفتید....

برای همین گفتم باید قیمت پوسته بره بالا تر....و گفتم برای بار اول اشکالی نداره به عنوان عیدی.

ولی اگه تکرار بشه طراح های دیگ نمیتونن پوسته هاشون رو با قیمت واقعی بفروشن و باید پایین تر بیارن.
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۴، ۱۴:۱۸:۵۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۴، ۱۹:۵۹:۳۱ عصر)
نقل‌قول: RE: [عیدی] قالب فوق العاده Mellat-special
منظور بنده رو مثل اینکه نگرفتید....

برای همین گفتم باید قیمت پوسته بره بالا تر....و گفتم برای بار اول اشکالی نداره به عنوان عیدی.

ولی اگه تکرار بشه طراح های دیگ نمیتونن پوسته هاشون رو با قیمت واقعی بفروشن و باید پایین تر بیارن.
طرح های دیگه اگر قوی باشن قطعا قابل رقابت خواهند بود ...
فعلا که در طراح های ایرانی قالبی در خور رقابت برای مای بی بی ساخته نمیشه.
بنده کارهای اختصاصی هم داشته ام که با قیمت بالا طراحی شده و شما برای کار بنده قیمت گذاری نمیکنید !!! پس بحث نکنید .

هر پوسته ای باید جذابیت داشته باشه پس با طراحی پوسته های جذاب تر امکان رقابت ایجاد شده و کیفیت پوسته های مای بی بی هم ارتقا خواهد یافت

متاسفانه همین کارها موجب عدم پیشرفت پوسته های مای بی بی شده .

اگر طراحی بخواد در گردونه رقابت های موجود باقی بمونه باید خودشو ارتقا بده . نه اینکه به تخریب کارهای با کیفیت بپردازه.

اتمام
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۴، ۱۹:۵۹:۲۱ عصر)
قالب تا 15 ام به عنوان عیدی با قیمت 15 هزار تومن فروخته میشه .
بعد 15 ام 40 هزار تومن خواهد بود

موفق باشید
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۴، ۱۹:۵۹:۰۷ عصر)
با سلام
قالبی ساده و عین حال بسیار جالب است
اگر بخواهم عکس اسلایدر را در سایز کوچکتری مثلا 480&320 باشد علاوه بر اینکه عکسها را به اندازه در می آورم کجا را باید تغییر دهم تا بخشی از عکس را دوباره تکرار نکند و کادر هم کوچکتر شود؟
خدایا! یک چشم بهم زدن هم، مرا به خودم وامگذار
[تصویر:  ze2.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۴، ۲۱:۱۹:۱۳ عصر)
به دلیل css3 بودن اسلایدر تغییر اندازه عکس ها مسلتزم کار زیادی رو کلاس ها و قالب می باشد.
و به نوعی نوشتن دوباره را در پی دارد ... Exclamation

پس از همین اسلایدر استفاده بفرمایید
---------

پاسخ
سپاس بسیار زیبا بود.من قالب از ایشون گرفتم قالب خوبی هست فقط سوالی که دارم مگر نگفتید توی gtmetrixسرعت سایت رو بسیار بالا نشون میده مثل این لینکی که دادید؟؟
http://gtmetrix.com/reports/demo.mellat-...r/ibOpGBZ8

این همون قالبه دادید به من سرعتش برای من تو جی تی متریکس اصلن خوب نیست خواهشمندم توضیح بدید.

http://gtmetrix.com/reports/farstwitter.ir/RNaBoSHp

شرمنده اگر ناشیانه حرف میزنم چون به تازگی با مای بی بی کارمیکنم ضمنا سوال دیگری داشتم از شما واساتید چیکار باید کنم که به این شکل دربیارد بغلهای سایت مثل این عکس هاالان خیلی سادست چه پلاگینی باید نصب کنم؟؟؟؟؟
اونجایی که نوشته نویسنده همونجارو میگم توبعضی جاها دیدم که مدال وافتخارات میدن چه باید کرد؟
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=7990
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=7991
پاسخ
Smile دوست من شما باید تصاویرتون رو بهینه کنید براشون ارتفاع و طول قرار بدین و چندتا نکته دیگه که تونت موجود

بخشی هم به هاست شما ربط داره که می بایست انجام بدین ، کلا در نت موجوده .

این قالب ظاهری ساده داره و اصلا با اون سایه ها خوب نمیشه ، بهتره نذارید و در ضمن ریپ نکنید کارخوبی نیست
---------

پاسخ
دوست عزیز این هاستی که شما میگید بنده در سینا پتیکا کانادار11میلیون دادم سرور کولو کردم وسرور اختصاصیه سایتم جزو پربازدیدترینهای ایرانه رو اونه ومشکلی نداره.کلا نت هم میدونیم به چی میگن
دوست گرامی سایت من باقالب0که شما دادید هست بدون هیچ تصوصیری یعنی چی که باید بهینه کنید؟؟؟این دیگه چه جورشه؟؟؟
ضمنا دوست عزیز بنده عرض نکردم ریپ کنید وحرفی از سایه نزدم سمت راست رو میگفتم مثل همه انجمن های دیگر باشه که میزارن زیرش مدال و... قراربگیرد از دوستان واساتید توضیح بدید پلاگین و...خاصی نیازه تا نصب بشه؟
پاسخ
داداش هر تصویری باید بهینه بشه

قبل از تاپیک زدن یه جستجو کنید افزایش سرعت در gtmetrix !

برای سایه دار کردن هم تو نت آموزش هست

موفق و موید باشید Smile
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۵، ۲۰:۱۸:۴۰ عصر)
آقای محترم من کی گفتم میخوام سایه دار کنم شما متوجه حرف من نشدید.
یعنی چی که افزایش سرعت در جی تی متریکس
من هیچ تصویری ندارم بعد چی رو بهینه کنم پاسخگو باشید آقای محترم من بدلیل سرعت بالا بودن قالب گرفتم شما میگید تصویرتون باید بهینه باشه درصورتی که هیچ تصوصیری ندارم میگید از هاستتون هست درصورتی که 11میلیون برای خرید وکولوسروردادم دیگه بهانتون چی هست حالا من رو مسخره کردید میگید آموزشش تو اینترنت هست اگر قراره من آموزشش رو ببینم پس چرا شعار میدی سرعتش زیاده؟؟؟؟این مورد رو پیگیری کنید خواهشاً
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان