هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[عیدی] قالب فوق العاده Mellat-special
با سلام
این قالب یکی از قالبهای واقعا فوق العاده است
دوستان هم کمک نمایند تا بی نظیر گردد
مثلا
من می خواهم
1- عرض ساید منو را به نصف کم کنم و رنگ پس زمینه اش را عوض کنم از کجا اقدام کنم؟
2- اسلایدر فعلی خیلی بزرگ است یعنی عمودیش برای سیستم انجمنی، خیلی خیلی زیاد است مثلا نهایتا 200 خوب است نه 401
3- و سوالهای دیگر که در تصویر ضمیمه شده درج گردیده است
[تصویر:  4mellat.png]
خدایا! یک چشم بهم زدن هم، مرا به خودم وامگذار
[تصویر:  ze2.png]
پاسخ
میتونید دسترسی ارسال کنید تا براتون انجام بدم
البته گرافیک استفاده شده هم اصلا مناسب نیست !!!
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطarabicedu (۱۳۹۳/۱/۷، ۱۵:۵۵:۴۹ عصر)
باسلام
اگر بی زحمت توضیح بدهید بسیار ممنون می شوم
چون می خواهم: چیزی یادبگیرم و هم کاربران بدونند که پوسته قابلیت شخصی سازی را دارد
لبته تصاویر فعلی آزمایشی است
خدایا! یک چشم بهم زدن هم، مرا به خودم وامگذار
[تصویر:  ze2.png]
پاسخ
پوسته کلا قابل ویرایش می باشد ، چیزی به اسم عدم توانایی در شخصی سازی وجود ندارد.
ولی این که برای کدوم کلا margin رو کم کنید یا padding بدین و اینا بدرد کاربران دیگه نمیخوره که عمومی مطرح بشه .

میتونیم برای شما ویرایش کنیم .
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۸، ۱۵:۲۴:۱۵ عصر)
سلام
واقعا خسته نباشی اقا مهدی ! یک قالب سبک ساده شیک و جمع و جوره با سرعت لود عالی ..دقیقا همون چیزیه که من میخواستم قیمتشم انصافا مناسبه !
به نظر من هرکی وقت میزاره یه کار خوب میکنه که نباید بهش بگید رایگان سریع نا امید میشه و روحیشو برای کارای بعدی از دست میده ‌! باید حمایت بشه تا بعد کارای بهتر و جدید تری بزاره ..
ما ایرانی ها همیشه به دنبال چیز های رایگان و مفت هستیم واسه همینم هیچوقت پیشرفت نمیکنیم Dodgy

من این قالب رو خریدم و نصب کردم خیلی جالب و شیک شده !‌ ارزششو داشت با این قیمت دیگه نمیخواد سرچ کنی و دنبال قالب بگردی ...
بازم ممنونم مهدی و به همه دوستان میگم که اگه به دنبال یه قالب کلاسیک و پیشرفته هستید من این قالب رو پیشنهاد میکنم..
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۱:۲۸:۱۶ صبح) ، mellat (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۴:۱۵:۲۱ عصر)
مرسی رضا جان Smile

همونطوری که گفته بودم ، دوست دارم سرعت این قالب رو بی نهایت برسونم ، سرعت بارگذاری قالب به 98% رسید Smile
http://gtmetrix.com/reports/demo.mellat-...r/Tfr2l0Ol

ان شاء الـ.. بزودی به 100% میرسونم و کدهای سایت هم تماما valid میکنم ...
منتظر باشید .
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۹، ۱۴:۲۸:۴۵ عصر)
فوق العاده است. فقط با مرورگر IE به هم میریزه ! چون هنوزم افرادی هستند که از این مرورگر استفاده می کنند.
دوم اینکه وقتی پلاگین کامت چت Cometchat را نصب میکنم و نوار پایین صفحه میاد، سمت راست نوار که مخصوص لیست دوستان و چت هست میره پشت ساید بار سمت راست.
میشه این مشکلو حل کرد؟؟
ممنونHeart
پاسخ
دیگه من قالب هایی که طراحی میکنم رو با IE تست نمی کنم !!! SmileSmile
باید از لیست مرورگر ها حذف بشه چون واقعا نمیتونه با بروزرسانی های مداوم فایرفاکس و کروم رقابت کنه !

برای حل مشکل Cometchat می تونید متغیرش رو داخل یک div قرار داده و به صورت زیر استایل دهی کنید:

کد:
<div style="margin-right:22%"> xxx </div>
به جای xxx متغیر باشه

البته احتمال داره باعث بی نظمی بشه ...
در ورژن جدید برای منوی کناری حالت باز و بسته شدن رو قرار میدم ، فعلا درگیر 3d هستم
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطreza536 (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۲۳:۴۰:۱۶ عصر)
با عرض معذرت از دوستانی که برای خرید اقدام کرده و با خطای 404 مواجه شده بودند .

لینک آدرس پرداخت بروز رسانی شد ...

موفق باشید
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۳، ۱۸:۵۷:۵۷ عصر)
قیمت پوسته به مبلغ 27000 تومان ارتقا یافت ... (تخفیف به مناسبت عید بود .)
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۰:۲۶:۲۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان