هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروز 1393 گرامی باد
سر سال نو هرمز فر و دین
برآسوده از مهر روی زمین

بزرگان جهان را بیاراستند
مِی و جام و رامشگران خواستند

چنین جشن فرخ از آن روزگار
به ما مانده ازآن خسروان یادگار ...
( بخشي از شاهنامه فردوسي داستان جمشيد شاه )

آغاز سال 7036 آریــــــایـــــــی و 3752 زرتشتـــــــی ، 2573 شـــــــاهنشــــــاهــــــــی و 1393 خورشیــــــدی ، را به تمامی فرزندان پــاک آریـــــــایــــــــی شــــادبــــاش می گویم و از یـــــزدان پاک آزادی و ســــــرافــــــرازی ایـــــــران و ایـــــــرانـــــــی را آرزومندم . ایـــــــرانــــــی آزاد ، ســـربلنـــد ، ســـرافـــراز ، توانمند آرزوی تمام فرزندان آریــــــایـــــــی است .

[تصویر:  noruz_piruz.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۰۲:۲۰:۱۹ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۰۲:۲۵:۵۰ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۰۴:۴۶:۳۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۰۹:۳۱:۰۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۶:۵۸:۲۸ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۰:۴۹:۲۷ عصر) ، mohamad62 (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۲:۵۰:۱۶ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۶:۱۹ صبح) ، amir1 (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۱:۰۲:۴۲ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۱:۲۵:۰۳ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۱:۴۱:۰۵ صبح) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۲:۱۵:۳۳ صبح) ، adnan (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۰۹:۲۳ عصر)
همچنین بر شما

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۱:۲۴:۳۲ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۲:۲۳:۳۱ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۲۷:۴۹ صبح) ، salondaran (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۴۱:۴۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۱۳:۰۳:۵۴ عصر)
بهار با تمام رنگارنگی یک پیام دارد

” یکرنگی ”

سال نو مبارک
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۱:۲۴:۳۴ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۱:۳۸:۳۴ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۱:۴۳:۴۵ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۲۷:۴۸ صبح) ، salondaran (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۴۱:۴۶ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۱۳:۰۳:۵۶ عصر)
هر روزتان نــــــــــــــورزو نـــــــــــــــــورزتان پیروز بــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد

عید سعید باستان بر همه فرزندان ایران زمین مبارک باد
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۱:۴۱:۲۸ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۱:۴۳:۴۷ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۲۷:۴۶ صبح) ، salondaran (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۴۱:۴۴ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۱۳:۰۴:۰۲ عصر)
بنده هم سال نو را خدمت تمام عزیزانم تبریک عرض میکنم و برای همگی آرزوی سلامتی و موفقیت در تمام مراحل زندگی میکنم.

این پلاگین لحظه شمار را هم خاموش کنید خودش را کشتTongue
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۲۷:۳۸ صبح) ، salondaran (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۴۱:۴۲ صبح) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۹:۰۰ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۱:۴۲:۱۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۱۳:۰۴:۰۵ عصر)
سلام
من هم به نوبه خودم سال نو رو به همه ی کاربران مای بی بی ایران بخصوصی آقای نجفی پور تبریک عرض میکنم .
با آرزوی سالی پر از نیکی و سلامتی برای شما عزیزان .
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۲۱:۵۳:۴۱ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۲۷:۳۶ صبح) ، salondaran (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۴۱:۴۰ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۳:۴۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۱۳:۰۴:۱۲ عصر)
درود
سال نو مبارک...
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۲۷:۳۲ صبح) ، salondaran (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۴۱:۳۷ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۳:۵۰ صبح) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۸:۵۶ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۱:۴۲:۲۷ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۱۳:۰۴:۱۳ عصر)
(۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۰۱:۵۳:۱۳ صبح)salondaran نوشته است: آغاز سال 7036 آریــــــایـــــــی و 3752 زرتشتـــــــی ، 2573 شـــــــاهنشــــــاهــــــــی و 1393 خورشیــــــدی ، را به تمامی فرزندان پــاک آریـــــــایــــــــی شــــادبــــاش می گویم و از یـــــزدان پاک آزادی و ســــــرافــــــرازی ایـــــــران و ایـــــــرانـــــــی ارزومندم . ایـــــــرانــــــی آزاد ، ســـربلنـــد ، ســـرافـــراز ، توانمند
آرزوی تمام فرزندان آریــــــایـــــــی است .

[تصویر:  image_gallery?uuid=fb3dae06-a403-44e9-8c...4861315943]
درود بر همگی
من این انجمن رو به این خاطر دوست دارم ، چون هیچکدوم از کاربراش از کلمات عربی استفاده نمی کنند
منم آغاز سال 93 رو به همه شادباش عرض میکنم ، در ضمن این نکته رو یادآوری کنم که امسال سال اسب هست و نه هیچ چیز دیگه ای (از نامهای من درآوردی متنفرم)Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۲۷:۲۳ صبح) ، salondaran (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۴۱:۳۵ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۳:۵۷ صبح) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۸:۵۲ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۱:۲۴:۰۷ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۱۳:۰۴:۱۶ عصر)
درود

بنده هم به نوبه خودم سال نو را تبریک عرض میکنم ...Heart

[تصویر:  Noruz-Wallpaper_www.patugh.ir-8.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطsalondaran (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۴۱:۳۳ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۴:۱۵ صبح) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۸:۴۵ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۱:۲۴:۱۶ صبح) ، mohamad62 (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۹:۵۰:۳۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۱۳:۰۴:۲۳ عصر)
سال نو همگیتون مبارک ، ان شاء الله همگی سال خوب و پربرکتی داشته باشید .
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۰:۵۸:۴۲ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۱:۰۸:۵۰ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۱:۲۴:۲۷ صبح) ، mohamad62 (۱۳۹۳/۱/۱، ۰۹:۵۰:۴۳ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۱۳:۰۴:۳۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان