هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در هاست انجمن.
درود.

من به تازه گی برای انجمنم هاست خریدم از سایت http://irwebco.com و خریداری کردم چه جوری در پنل کل انجمن فعالش کنم؟؟؟/
پاسخ
Huh
تنها شکلکی بود که میتونستم بدم.
دقیقا چی میخواید؟

اگر از ناحیه کاربری میخواید دکمه ایجاد کنید که برید توی انجمنتون نمیتونید.
اگر میخواید منتقل کنید خو منتقل کنیدBig Grin
اگر هم نداشتید و میخواید تازه راه بندازید بسته ورژن مورد نظرو دانلود کن و روی هاستت آپلود کن و نصب کن.Cool
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۱۳:۴۹:۲۳ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۲۲:۳۰:۳۳ عصر)
لطفا سوالتون رو واضح تر بیان کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۲۳:۲۳:۲۵ عصر)
خیلی واضحه میگم کلا هاست کار نمیکنه یا مشکل داره.
پاسخ
با پشتیبانی هاست در ارتباط باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۲۳:۲۳:۱۹ عصر)
منظورتون از طریق ایمیل هست؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۰۹:۲۵:۰۷ صبح)~SKY BOY~ نوشته است: درود.

من به تازه گی برای انجمنم هاست خریدم از سایت http://irwebco.com و خریداری کردم چه جوری در پنل کل انجمن فعالش کنم؟؟؟/

درود

عزیز شما دامنه دارید ؟ Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۱۹:۰۸:۰۶ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۲۳:۲۳:۱۲ عصر)
راستیتش این انجمنو من حدود 6.7 ماهه دارم برای takbbهست دامنه com.از سایت میزبانان خریدم ولی هنوز وصل نکردم.
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۱۶:۱۵:۴۸ عصر)~SKY BOY~ نوشته است: راستیتش این انجمنو من حدود 6.7 ماهه دارم برای takbbهست دامنه com.از سایت میزبانان خریدم ولی هنوز وصل نکردم.

خوب شما باید اول بک آپ بگیرید از دیتابس ! و فایل ها ! بعد ایمپورت کنید داخل هاست جدید !
پاسخ
 سپاس شده توسط~SKY BOY~ (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۱۷:۵۲:۵۶ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۱۹:۰۸:۰۳ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۲۲:۳۰:۲۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۲۳:۲۲:۵۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان