هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محدود کردن مدیران و کاربران
درود به دوستان عزیز .

شرمنده من 2 تا مشکل دارم مطرح می کنم امیدوارم دوستان کمک و راهنمایی کنند .
اول اینکه من میخوام مدیران هر بخش را محدود به بخش خودشون بکنند با اینکه من در هر انجمن مدیر رو تعریف کردم اما باز هم مدیران به بخش های دیگه دسترسی دارند و می تون اعمال مدیریت و چک کردن آی پی کنند . چطور میشه هر مدیری فقط روی بخش خودش مدیریت داشته باشه و نه تمام بخش ها

دوم اینکه من میخوام پست ها و تایپیکها که توسط کاربران ارسال میشه قبل اینکه روی تالار و انجمن قرار بگیره توسط ناظمین و مدیر ارشد تالار چک بشه و تایید بعد روی تالار قرار بگیره . چی کار باید کرد ؟؟؟

سپاس از همه دوستان

د
پاسخ
چشم قرار میدم ...

دوستان من میخوام یک گروه کاربری بسازم مثلا به نام کاربر تازه وارد . کاربرای جدیدی که ثبت نام می کنند و یا ثبت نام کرده اند با سقف زیر 5 ارسال در این بخش قرار بگیرند و ضمنا پست ها و تایپیک های این گروه کاربری بعد از تایید مدیریت و ناظمین تو تالار قرار بگیره . چه جوی باید این کار رو انجام داد ؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

ضمنا بابت راهنمایی بالا سپاس
پاسخ
دوستان کسی نوبد راهنمایی کنه ؟؟؟
پاسخ
تاییدو نمیدونم ولی برای اون چیزایی که گفتی کنترل پنل مدیر کل _گروه ها و کاربران_گروهها_ویراش گروهها
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطkhalvat (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۱۳:۱۳:۱۴ عصر)
گروه رو که می تونم بسازم ... اما مساله اینکه چطور کاربرن جدید رو به این گروه متصل کنم یعنی به صورت اتوامت کسانی که زیر 5 ارسال دارند در این بخش قرار بگیرند چه کسائی که تازه ثبت نام کردند چه کسانی که قبلا عضو شدن و هنوز به 5 ارسال نرسید ارسال هاشون ..

اما مهمترین مساله اینه که من این گروه رو برای این می خوام بسازم که ارسال هاشون رو کنترل کنم .و یعنی کسی تا عضو میشه نتونه بیاد پستی بزنه و بره . پست ها و تایپیک هاش تایید بشه بعد نمایش داده بشه ...

ممنون میشم
پاسخ
درود .

دسوتان کسی نبود کمک کنه ؟؟؟
پاسخ
سلام

من همین سوال رو دارم ، پست دوم که پاسخ داده عکس هاش پاک شده !

چطوری پست هارو تایید دستی کنم ؟

ممنون عزیزان
پاسخ
کسی نیست جواب بده ؟ Confused
پاسخ
پست دوم تصاویر لود نمی شود
من هم این مورد رو دارم
طراحی سیـــــــستم های ســـفارشی و اخـــــتصاصی
طراحـــی قــــالب از روی تصــــویر برای myBB
پارسی سازی کلیه اســـــــکریپت ها
نیکا کامپــــــــــــیوتر
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۴۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست پلاگین محدود کردن کاربران kharazmi 1 2,800 ۱۳۸۸/۸/۲۴، ۱۱:۴۷:۰۷ صبح
آخرین ارسال: Reza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان