هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ورود جفنگ و هرزه به انجمن
خدمت مدیران محترم انجمن سلام
من یک ماهی هست که انجمن باز کردم
آدرس انجمنم هم www.truck-store.ir/forum هست-یه مشکلی هست که پدر منو در آورده-ورود جفنگ ها و اسپم ها افراد نامعلوم الهویه ای که نمیدونم چطوری کد تایید ثبت نام رو میزنند و ثبت نام کرده و به زبان های مختلف پست میزارند در انجمن-اکثرشون هم از ایمیل hotmail استفاده میکنند-لطفا پلاگینی برام معرفی نمایید تا باعث مانع ورود این جفنگ ها بشم به انجمن خودم-یا اگر راه حل دیگه ای هست بفرمایید انجام بدم
با تشکر
پاسخ
ههه اول از همه موضوع رو درست کنید ضایعس فردا اینجا رو قند میکنن.

اونا اسپمر هستن.پلاگین اکیسمیت رو فعال کن.پلاگین پرسش امنیتی رو هم نصب کن.(بار ها سوال شده و پاسخ داده شده کافی بود سرچ کنید)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۱۹:۰۷:۱۳ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۲۰:۰۸:۴۰ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۱۸:۳۴:۴۸ عصر) ، number-one (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۲۰:۳۸:۴۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۱۵:۱۸:۵۷ عصر)
دوستان این از سرور هم هست البته

چون به مرور زمان و با تغییر سرور های متعدد در این مدت متوجه این موضوع شدم و ممکن هست روی یک سرور ورود برخی IP ها ممنوع باشه که همین جک جانور ها دیگه نمیتونند وارد بشند و در سروری دیگر باز باشه و اینها بیان ثبت نام کنند چون اینها IP های خاصی را هدف قرار میدن Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۱۹:۵۸:۳۴ عصر) ، number-one (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۲۰:۳۸:۱۰ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۱۵:۱۸:۵۰ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۱۵:۳۰:۵۲ عصر)
باز سوالی داشتم میام خدمتتون-راستی اومدید انجمن من نسخش به روز هست؟برای نصب پلاگین از کجا عمل کنم؟

آقای فرهودی راه کار ما چیست؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۱۹:۱۱:۵۹ عصر)kamioneirani نوشته است: آقای فرهودی راه کار ما چیست؟

راه کار شما پاسخ ارسال شماره 2 اقای firstboy000 هست و بسیار موثر هست .
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۱۵:۱۸:۴۶ عصر)
سلام خسته نباشید من یه پلاگین سوال امنیتی رو آپ کردم ولی هر کاری می کنم نمیاد میشه کمکم کنید؟Huh
پاسخ
درود
آموزش نصب پلاگین
http://community.mybbiran.com/thread-1229.html
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۱۵:۳۰:۴۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۱۹:۱۶:۲۱ عصر) ، kamioneirani (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۲۱:۵۹:۳۸ عصر)
غرض ادب
به دوست عزیز
http://community.mybbiran.com/thread-3327.html
پلاگین پرسش امنیتی هست اگر ورژن 1.1کارنکرد شما ورژن1.2 رو نصب کن حتما کارمیکنه
ودیگر مشکلی با این اسپمرها نخواهی داشتBig Grin
ساخت انجمن مای بی بی با تمام امکانات وپلاگین ها تنظیمات قالب با هزینه ی مطلوب
پاسخ
 سپاس شده توسطkamioneirani (۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۲۲:۰۲:۴۹ عصر)
اسپم ها پاكسازي شد !

استفاده از دكمه تشكر كافي است ExclamationExclamationExclamation
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطkamioneirani (۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۱۳:۲۴:۳۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۱۷:۴۱:۳۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۳:۱۴:۰۹ عصر)
سلام این پلاگین و نصب کردم ولی اجرا نمی شهSad
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان