هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترين درگاه پرداخت آنلاين
با سلام

اخيرا بعضي از درگاه هاي پرداخت آنلاين كمي سخت گيري مي كنند . مثلا ژي باد ميگه ديه به انجمن ها درگاه نميده ! شما چي پيشنهاد مي كنيد كه ساده تر باشه و كمتر سختگيري بشه ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۱۶:۴۴:۲۱ عصر)
زرین پال که کارش معروفه و قدیمیه حق آب و گل هم دارهBig Grin
پارسپال قبلا ها میگفتن پورسانتش کم میگیره و زود تر از بقیه بعد از درخواست وجه رو واریز میکنه به حساب.
پی لاین هم شنیدم خیلیا ازش راضین.
من با هیچ کدوم کار نکردم متاسفانه اما جدیدا استفاده خواهم کرد.
(این سه تا برای فروشگاه ها و سیستم های فروشی و بیلینگ ارائه دارن برای وردپرس و مای بی بی و وی بولتین هم دیدم، دارن)

فقط یه چیزی اگر بدون کارمزد یا همون پورسانت میخوای بهتره از بانکت درگاه بگیری خودت و بقیه کاراشو کنی.(البته اگر بلد باشی)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطsalondaran (۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۱۳:۱۳:۰۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۱۶:۴۴:۵۸ عصر)
«بسم الله الرحمن الرحیم»

سلام دوست عزیز.

بنده با پی لاین کار می کنم و کاملا ازش راضی هستم،هم اسکریپت های گوناگونی دارن و هم پشتیبانی شون بسیار خوب هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطsalondaran (۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۱۳:۱۳:۰۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۱۶:۴۵:۲۱ عصر)
آخه من پلاگين بانك و پرداخت آني عضويت دارم و مجهز به پي لاين نيستند اين دو پلاين . اما به نظرم برم زرين پال بگيرم خوب باشه .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۴، ۱۶:۴۵:۳۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان