هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فضای هاست
سلام
دوستان نمیدونم سوالم را جای مناسبی مطرح کردم یا خیر !!!!
هاست من یگ گیگ فضا داره و ما همه ی مطالب را در آپلود سنترهای مختلف قرار میدادیم ولی متاسفانه خیلی از فایل هامون از بین رفتن.
حال بنا بر گفته ی دوستان که آپلود کردن در هاست مطمئن هست تصمیم گرفتیم که فضای هاست را افزایش بدیم که دیگه همه ی فایل ها را در هاست خودمون قرار بدیم.
میشه بفرمایید از کجا باید فضا بگیرم ؟ مثلا حجم 10 گیگ هزینش چقدر میشه ؟ الان که فضای هاستم یک گیگ هست میشه به 10 گیگ یا بیشتر تبدیل بشه ؟
پاسخ
چیزی که مسلم هست اینه که شما میتونید خیلی ساده اینکارو انجام بدید حالا یا با ارتقا هاست از سرویس گیرندتون و یا اینکه جای دیگه ای هاست بخرید...
حالا چیز دیگه ای که مسلمه هاست دانلود هزینه بالایی داره اونم با این حجم که چیزی حدودا سالانه 120 تا 150 میگیرن.

چندوقتی میشه که من شروع به ارائه هاست حجمی لینوکس کردم برای سایت های کم بازدید و بازدید حدودا متوسط... قیمتمم مثل همیشه توافقیهWink اگر چنین چیزی به دردت میخوره در خدمتم.Heart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطptfz (۱۳۹۲/۱۲/۱۰، ۱۷:۲۹:۴۲ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۲:۰۳:۳۶ صبح)
سلام

یک نگاهی به پنل های نت افراز بکنید
نت افراز

من خودم از نت افراز هاست دارم و راضی هم هستم.چه از لحاظ کیفیت سرور و ها و امنیت و چه از لحاظ پشتیبانی که واقعا حرف نداره.
پاسخ
 سپاس شده توسطptfz (۱۳۹۲/۱۲/۱۰، ۲۲:۰۹:۱۸ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۲:۰۴:۱۷ صبح)
دوست عزیز من از میهن هاست و دامین گرفتم
الان میتونم از نت افزار هاست بگیرم ؟ اطلاعات سایتم چی میشه ؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۲/۱۰، ۲۲:۱۳:۱۱ عصر)ptfz نوشته است: دوست عزیز من از میهن هاست و دامین گرفتم

سلام

اگر دامین از جای دیگه گرفتید مطمئنا dnsها بر روی همون شرکت ست شده که باید تعویض کنید
شما آزاد هستید و از هر جایی که دوست دارید میتونید هاست بگیرید ، اطلاعات سایت هم خیلی راحت میتونید انتقال بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطptfz (۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۹:۲۴:۳۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۱۲، ۱۲:۵۷:۵۰ عصر)
(۱۳۹۲/۱۲/۱۰، ۲۲:۱۳:۱۱ عصر)ptfz نوشته است: دوست عزیز من از میهن هاست و دامین گرفتم

سلام
مشکلی نداره , برای دامنه دی ان اس ها تغییر میدید به شرکت نت افراز.
برای انتقال هم خود نت افراز به صورت رایگان , تمامی اطلاعات هاست شما را منتقل میکنه به هاست جدیدتون.
به پشتیبانی تیکت بزنید راهنماییتون می کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسطptfz (۱۳۹۲/۱۲/۱۲، ۱۰:۳۲:۵۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۱۲، ۱۲:۵۸:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان