هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب مای بی بی به مناسبت ایام عید
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان مای بی بی ایران...

دیدیم ایام عید نزدیکه گفتیم یه حرکت مثبتی کرده باشیم.گفتیم چه کنیم دیدیم کاری برنمیاد جز اینکه مای بی بی رو برای افراد تازه کار نصب و راه اندازی کنیم.

تعداد محدوده میکنیم به 10 نفر موقتا.اگر بیشتر از دستمون بربیاد بازم اعلام میکنیم.
مدت زمان اعلام درخواست تا 20 اسفند...

نحوه درخواست
اول اعلام توی همین تاپیک
دوم ارسال اطلاعات مورد نیاز از طریق پیغام خصوصی
اطلاعات مورد نیاز به شرح زیر:
1- آدرس ورود به پنل هاست
2- یوزر و پسورد ورود به پنل هاست
3- یوزر و پسورد و نام دیتابیس (و درصورت نیاز اطلاعات کاربر دیتابیس)
4- یوزر و پسورد و ایمیل مورد نیاز برای کاربر مدیر کلی خود در انجمنتان
5- ورژن 1.6.9 و 1.6.12( یکی از این دو ورژن رو انتخاب و اعلام کنید)
6- لینک پوسته مورد نظر

چند پلاگین پرکاربرد رو هم اگر بتونم در کنارش براتون میذارم مثلا آمار پیشرفته و تشکر و ... .

یاد آوری:

دقت کنید که پلاگین رو گفتم اگر بتونم اگر نتونم که هیچ.
نا سازگاری پلاگین های قرار داده شده به عهده ما نیست و شما خیلی راحت میتونید اونو حذف کنید.وقت زیادی نمیگیره.
تا جایی که میتونم از استانداردش استفاده میکنم.
رفع باگ های ورژن ها به عهده خودتونه...
فکر کنم همه چیز رو گفته باشم و آخر اینکه ما تعهد خاص به انجام عمل نداریم اما سعی میکنیم هرچه زودتر تحویل بدیم تا برای عید آماده پرده برداری باشید...

موفق باشید دوستان منHeartHeartHeartHeart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۲/۱۲/۹، ۱۸:۴۵:۵۸ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۹، ۱۹:۲۹:۵۹ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۲:۱۰:۴۷ صبح)
حرکت مثبتی انجام دادید
به نظرم هم اکنون میتونید MyBB 1.6.12 رو دانلود و فایل های پلاگین های پرکاربود رو به صورت پیشفرض درونش در مکان های مورد نظر قرار بدید! اون موقع دیگه وقتتون گرفته نمیشه و فقط کافیه انجمن رو نصب کنید!
+
میشه محتویات و تصاویر پوشه های قالب رو هم به صورت پیشفرض آپلود کرد فقط میمونه فایل نهایی که در کنترل پنل مدیریت خودشون میتونند آپلود و قالب مد نظر رو ایجاد کنند!

من الان Mybb 1.6.12 رو اماده با 124 پلاگین کاملا تست شده دارم ک به صورت پیشفرض قرار داده شدن درونشون ، به زودی آپلود میکنیم براتون قرار میدیم اگر مایل بودید استفاده کنید. "اکثریت پلاگین های قرار داده شد در مرجع های فارسی مای بی بی هم نیستن مثه ریپورت پروفایل و ...."
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۹، ۱۸:۵۰:۱۰ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۹، ۱۹:۳۰:۳۳ عصر)
ممنون از راهنماییتون مای بولتین عزیز.همینکارو کردم که وقت زیاد گرفته نشه تا به افراد بیشتری رسیدگی بشه.
اما اینکه پلاگینا رو زیاد کنیم زیاد به نظر خوب نمیاد.اما اگر خواستید ارائه بدید تا استفاده کنیم.

تشکر و سپاس فراوان
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
دسترسی گرفتن بخش پاسخگو مجاز نیست*

بسته شد*
درصورت تمایل از مدیرکل کسب اجازه کنید
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۰۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان