هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک شدن ادمین !!!
سلام.
داشتم تو انجمن شیطنتDodgy میکردم که گفتم بذار ببینم کسی میتونه ادمین رو پاک کنه یا نه؟Big Grin

یک کاربر دیگه درست کردم و به adminstor ها اضافش کردم.

admin اصلی پاک نشد.
admin اصلی رو با یکی از این adminstor ها ادغام کردم و بعدش ادمین ادغام شده رو پاک کردم.
حالا هر کاربری رو که ادمین میکنم، می تونم با داشتن یک ادمین دیگه پاک کنم !!!!

بذارید با مثال توضیح بدم
با ادمین1 یک کاربر به نام 2 درست کردم و سطح کاربریش رو ادمین قرار دادم. با 2 نمی شد 1 رو پاک کنم. ولی بعد از ادغام، الان هر ادمین کلی که داشته باشم میتونه ادمین هایدیگر و پاک کنه. این مشکل ساز نیست در اینده برام؟

چطوری می تونم کاری بکنم که دیگه ادمین اصلی پاک نشه؟
پاسخ
درود

امکانش موجود نیست .
پاسخ
 سپاس شده توسطali_reza (۱۳۹۲/۱۱/۲۸، ۱۳:۲۸:۴۸ عصر)
4.مدیر جان دقیقا امکان چی موجود نیست؟Huh

1.یعنی من یک سوتی بزرگ دادم که بعدا به ضررم میشه یا نه زیادی نگرانم؟

2.کلا هر سایتی ، مثل سایت شما، فقط یک adminstor داره دیگه ؟ درسته؟
3.اگر سطح کاربری مدیر ها رو افزایش بدم ، دردسر ساز نمیشه؟
پاسخ
دقت کنید دوست من.ادمین های سایت هم میتونه 100 تا باشه.البته چیزی که مهمه اینه که ادمین ها تمام دسترسی هارو دارن و حتی میتونن شمارو حذف کنن.پس بهتره برای اینکار افراد مطمئن رو داشته باشید.درغیر اینصورت دسترسی مدیر ارشد بدید بهشون.برای اینکه جوش رو زیاد کنید اسم گروهش رو هم بذارید مدیر کل یا هرچیزی که اسم گروه ادمین هست و تنظیماتش هم مثل همون کنیدBig Grin

درنهایت اگر میخواید خیال خودتون راحت بشه از جدول خودتون توی دیتابیس خروجی بگیرید و هروقت اذیت کردن خودت ایمپورت کن بعد هرکی اونکارو کرده پوستشو بکنBig Grin
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۱/۲۸، ۱۳:۳۱:۴۲ عصر)ali_reza نوشته است: 4.مدیر جان دقیقا امکان چی موجود نیست؟Huh

1.یعنی من یک سوتی بزرگ دادم که بعدا به ضررم میشه یا نه زیادی نگرانم؟

2.کلا هر سایتی ، مثل سایت شما، فقط یک adminstor داره دیگه ؟ درسته؟
3.اگر سطح کاربری مدیر ها رو افزایش بدم ، دردسر ساز نمیشه؟
درود
امکان قرار دادن ادمینی که امکان حذف آن موجود نباشد ! هر شخصی که به پنل ادمین » کاربران و گروه ها دسترسی داشته باشد امکان حذف ادمین ها و کاربران را دارد . تعداد ادمین در زمان افتتاح سایت یک عدد میباشد که شما میتوانید ادمین اضافه کنید .

موفق باشید .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۲۸، ۱۷:۰۹:۲۸ عصر)
با تشکر از پپاسخگویی تون.

پس فکر کنم من توهم زده بودم. اون اوایل چندبار خواستم admin اصلی رو حذف کنم نشد ولی بعد از ادغام با یک ادمینه ثانویه موق شدم حذفش کنم .
ولی اینطور که شما میفرمایید گویا کلا هر کسی به adminestor ها اضافه بشه، میتونه admin های دیگر رو حذف بکنه حتی ادمین اولیه رو !!

باز هم تشکر.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۲۹، ۱۸:۳۲:۳۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان