هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا سایتی برای بعضی افراد باز نمیشه؟
دورد دوستان و عزیزان.
یه سایتی بود که یه بنده خدایی داشت.وقتی آدرس رو میزد سرور اصلا براش بالا نمیومد.چه سی پنلش چه خود سایتش.
حالا گفتیم شاید از بن شده ها باشه اتفاقی رفتیم چک کردیم دیدم نه بن نشده اصلا.
واسه من راحت میاورد اما واس خودش که صاحبش بود نه.

با مرورگرای مختلف امتحان کرد بازم نشد.پراکسی اینا هم اصلا استفاده نکرده و خاموش بوده.
آخرین نکته اینکه بقیه جاهارو راحت میره میگرده اما توی سایت خودش مشکل داره و نمیتونه وارد بشهBlush
(اینجاس که میگن کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره)
حالا شما چی میگید؟چه راه کاری دارید براش؟
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطebrahim_vaker (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۷:۰۷:۳۷ عصر) ، Am!r (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۸:۳۳:۱۰ عصر)
(۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۲:۵۱:۳۴ عصر)firstboy000 نوشته است: دورد دوستان و عزیزان.
یه سایتی بود که یه بنده خدایی داشت.وقتی آدرس رو میزد سرور اصلا براش بالا نمیومد.چه سی پنلش چه خود سایتش.
حالا گفتیم شاید از بن شده ها باشه اتفاقی رفتیم چک کردیم دیدم نه بن نشده اصلا.
واسه من راحت میاورد اما واس خودش که صاحبش بود نه.

با مرورگرای مختلف امتحان کرد بازم نشد.پراکسی اینا هم اصلا استفاده نکرده و خاموش بوده.
آخرین نکته اینکه بقیه جاهارو راحت میره میگرده اما توی سایت خودش مشکل داره و نمیتونه وارد بشهBlush
(اینجاس که میگن کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره)
حالا شما چی میگید؟چه راه کاری دارید براش؟

درود

دوست عزیز شما نمیتونید چک کنید ببینید که آی پی ایشون بن شده یا نه ! باید مدیریت هاست تیکت بزنند تا آی پی ایشون رو از بن خارج کنه ... همچنین میتونه مرتبط به ips هم باشه .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۳:۰۹:۰۱ عصر)
این مشکل چند روز پیش برای من هم پیش اومده بود.
من هم نه محروم شده بودم و نه هیچی . . .
زنگ زدم به بقیه ازشون پرسیدم میتونن وارد سایت و همه میتونستن راحت وارد بشن.
چند بار د.س کردم که آی پیم عوض بشه ولی فایده نداشت . . .
چند ساعت بعد بالاخره سایت رو آورد
وقتی مشکل رو مطرح کردم فهمیدم این مشکل برای چند نفر دیگه هم پیش اومده و معمولا در حد یک روز سایت براشون بالا نمیومده.
وجه اشتراک ما چند نفر استفاده از یک شرکت اینترنتی بود!
پشتیبانی اینترنتمون نتونست جولب منطقی پیدا کنه!!
من انجمن ندارم ، فقط وبلاگ دارم Big Grin
وبلاگ وروجک ها
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۸:۰۴:۵۱ عصر)
منم این مشکل برام پیش اومده و هنوزم پیش میاد AngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۹:۱۸:۲۲ عصر)
سلام و درود.
کپی رایت داره Big Grin شوخی می کنم.
سرور ها,بعضی وقتها از تنظیمات فایروال میتونه باشه که یک محدوده رو بلوک می کنه.مثلا من خودم با یک پروک س ی که آیپی مخصوصی داره نمی تونم برم.باید اینو ببندم.بعضی از این پروک س ی ها هم باز می کنه مشکل نداره.
اینا سر محدوده آیپی هستش که توسط فایروال,چه نرم افزاری چه سخت افزاری بلوک می شه و اینکه برخی از آیپی ها خودبه خود می ره توی لیست بلوک شده های فایروال یا کنترل پنل.
همون نفر که با سیستم خودش نمی تونه بره,بهش بگو یک رنج آیپی دیگه استفاده کنه ببینه چطوریه.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۹:۲۶:۰۶ عصر)
پس باید با وی پی ان یا پر وک سی وارد بشه.
این مسئله قبلا برای یکی که سفارش سایت داده بود هم داشت.اولش که اصلا با وی پی ان هم بالا نمیومد.بعد که وی پی ان زدم درست شد و بالا اومد وقتی خاموش میشد با اروری که نمیتونه سایت رو بالا بیاره مواجه میشیم.
اما برای رفع این مشکل آی پی های بلوک شده باید چه کرد؟
فرض کنید توی این رنج آی پی خوش بینانه ترینش 30 نفر هستن که از بازدید سایت محروم میشن.حالا فرض کنید 5 رنج باشه.معادل 150 بازدید کننده میشه.بازدید فوق العاده ای رو از دست میده فرد.
حالا چه کنیم این مشکل برطرف بشه؟
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطAm!r (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۹:۳۸:۲۰ عصر)
آره.گفتم.همه جورش هست.
من خودم همه لوگ هارو چک کردم.فایروال هارو غیر فعال کردم.هر فایروالی که نصب شده.اما بازم به همین صورته.هرچی گشتم کسی جواب هم نداد.اما اینطوری که من خودم فهمیدم,یک رنج هایی وارد نمیشه.من با پروکسی که وارد نمی شه,چک کردم,این رنجی که مصلا دارم می رم وارد نمی شه.مثلا سرور کانادا با این رنج من نمی ره داخل.اما یک سرور آلمان بود که واسه بچه ها کانفیگ می کردم,با همین می رفت داخل.
واسه راهکار هم من از rdp استفاده می کنم.یک چندتا دارم از اونا استفاده می کنم.البته هکی Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۰۰:۳۴:۲۱ صبح)
سلام به همه

حالا باید چیکار کرد آیپی عوض کرد - پروکسی داشت چیکار کرد

جریان چیه؟؟؟

ها ؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Exclamation احترام برای بعضیا بیشتر از کراک و شیشه توهم میاره Exclamation

www.MiHaNHaCk.Org
پاسخ
 سپاس شده توسطAm!r (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۲۲:۴۳:۵۶ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۰۰:۳۵:۵۳ صبح)
درود

اول چک کنید که آی پی توسط CMS یا کنترل پنل هاست مربوط به خودتون بلاک نشده باشه.
دوم به هاستینگ بگید ممکنه فایروال هاست بلاک کرده باشه.
موضوع حل میشه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطAm!r (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۲۲:۴۴:۰۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۰۰:۳۵:۴۰ صبح)
سلام.
پارسا جان,مگه توسط cms هم بسته می شه؟یا منظورت همون htaccess هستش؟خوب اگه توسط cms باشه به ssh کار نداره که!!!!!!!!
پارسا جان,من همین مشکل رو روی سرور خودم دارم.البته هاستینگ نیست.سرور شخصی واسه سایتمه.این همین مشکل رو داره.اما یک مثال زدم تا ببینید چطوریه.
من سرورم کاناداست.الان با این پروکسی که من دارم,نمی تونم برم داخل ssh اما سایت باز می شه.ولی کنترل پنل هاست هم باز نمی شه که مجبورم این پروکسی رو ببندم.
اما یک سرور دیگه واسه یک تیم دیگه رو من کانفیگ کردم.اون سرورش آلمان هستش.با همین پر.کسی که دارم راحت می تونم برم دنبالش.
داخل فایروال ها رو من چک کردم.مشکلی نداشت.از همون اولش همین مشکل رو داشت.احتمالا هم واسه دیتا سنتر هستش و هم فایروال سخت افزاری که بر روی بعضی سرور ها نصبه.Heart
ebrahim_vaker جان,آیپی عوض کنی درست می شه.اگر هم یک remote desktop داشته باشید که از اون وصل بشین.من بیشتر این کارو می کنم.
بچه های مای بی بی اگه rdp هک شده خواستن بگن.از این چیزا زیاد دارم.واسه این کارا خیلی خوبه Big Grin دیگه چکار کنیم.ماهم یک چیزایی می دونیم که بهتره همه باهم بدونیم Big GrinBig Grin فقط جرات دارین پسوورد این rdp هارو عوض کنید. firstboy000 رو مدیر می کنم بیاد پوستتون رو بکنهBig Grin Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطebrahim_vaker (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۲۳:۱۹:۳۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۰۰:۳۵:۰۲ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان