هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا سایتی برای بعضی افراد باز نمیشه؟
بله به صورت دستی امکان بستن آی پی هست در cms

شما بهتره با مدیر سرور تماس بگیرید و بگید از این رنج آی پی قابل دسترسی نیست.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۰۰:۳۶:۱۴ صبح)
تقریبامشکل همه مشترکه
مربوطه isp شماست،عوض کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۰۱:۰۶:۰۹ صبح)
سلام

این مشکل معمولا می تونه از 2 جا باشه یا سرور یا روتر های ISP سرویس دهنده!( اگر سیستم شخصی مشکلی نداشته باشه )

این مشکل رو میشه با بررسی شبکه فهمید از کجاست و به چه دلیلی ! برای پیدا کردن مشکل رو کامپیوتری که مشکل داره cmd رو در بخش جستجو استارت ویندوز تایپ می کنید و تو نتایج cmd رو میاره اجراش می کنید و داخلش دستور پایین رو تایپ می کنید

tracert ip

به جای آیپی باید آیپی سرور هاست زده شه اینتر می زنید و منتظر می مانید تا tracert complate یا trace complate رو مشاهده کنید این دستور باعث میشه تمامی مسیری که در خواست شما تا سرور هاست طی می کنه بررسی بشه و مشکل معلوم بشه مشکل از کجاست

اگر سرور هاست خارج بود اخرین آیپی در tracert که مشاهده کردین مربوط به ایران یا اینترانت بود یعنی مشکل شما از روتر ISP هست باید با پشتیبانی اینترنت خود صحبت کنید تا مشکل رو حل کنند ولی اگر آیپی آخر آیپی خارج بود یعنی مشکل از سرور یا شبکه دیتاسنتر هست و باید توسط مدیر سرور پیگیری شه!

سرور هاست داخل کشور باشه یکم تشخیص سخت تر میشه اگر اخرین آیپی مربوط به دیتاسنتر سرور نبود احتمالا مشکل روتر براتون پیش امده و اگر آیپی آخر مربوط به دیتا سنتری بود که سرور هاست اونجا قرار داره یعنی مشکل از سرور و فایروالش هست البته این تشخیص نمی تونه زیاد دقیق باشه برای افرادی که زیاد با این چیز ها کار نکردند

در صوتی که نتونستید تشخیص بدین tracert رو اینجا قرار بدین به صورت عکس یا کپی تا بگم مشکل از کجاست

( توضیح ساده در مورد کار روتر : router وظیفه راهنمایی و انتقال در خواست های کامپیوتر شما تا سرور رو داره معمولا وقتی در خواست از کامپیوتر فرستاده میشه باید از 10 تا 30 روتر عبور کنه تا به سرور برسه و وقتی یکی از این روتر ها مشکل داشته باشه درخواست رو یا پس میفرسته به روتر قبلی یا به نا کجا آباد میفرسته و کامپیوتر شما به آیپی سرور متصل نمیشه ( البته این توضیح کامل نیست و روتر چیزی فراتر از این تعریف هست این تعریف برای درک مشکل خوبه ))

من یکبار مجبور شدم 2 ساعت با پشتیبانی پارس آنلاین و مخابرات برای حل مشکل روتر که باعث شده بود کاربران این 2 سرویس دهنده نتونند سایت رو باز کنند صحبت کنم!
F a r s i C h a t . Co
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۱۱:۳۷:۰۶ صبح) ، Am!r (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۱۳:۲۴:۴۷ عصر) ، daveespid (۱۳۹۳/۱۰/۶، ۲۲:۲۱:۴۱ عصر)
اوه چقد تخصصی شد بهتره من اظهار نظر نکنمConfused
من انجمن ندارم ، فقط وبلاگ دارم Big Grin
وبلاگ وروجک ها
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۱۱:۵۸:۰۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان