هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در رمزگذاری
firstboy000 دهنت سرویس Big Grin
شرمنده اگه تند رفتم.عذاب وجدان به این میگن Big Grin
با انجام کپی رایت به همه مرورگرها هم مشکل داره Big Grin
پاسخ
باز هم کپی رایتی دیده نشد.نمیدونم چه صیغه(صیقه،سیغه،سیقهBig Grin) ای هستش که انجمن های امنیتی سعی دارن بگن ما خودمون ساختیمش.
یعنی با یه کراولر نمیشه فهمید اسکریپتش چی هست؟
بابا کوتاه بیاید.یکی مثل فلان جا اینکارو میکنه که تغییرات درست و حسابی تو هسته و کار اصلی اسکریپت ایجاد کرده باشه بعد با افتخار بگه آره عزیزم من کردم.

دسترسی تست که به اون قسمت دسترسی داشته باشه رو برای یکی از مدیران ارشد بفرستید و خواهش کنید که انجام بدن.دیگه از اینجا به بعدش با اوناس چون واس ما دسترسی مشخص نیست.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۲:۳۷:۰۶ عصر) ، Am!r (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۴:۰۰:۴۲ عصر)
صیغش مشخص نیست.خودمونم نفهمیدیم.اما دلیلش این نیست که بگیم خودمون نوشتیم.چون اگه می گفتیم نوشتیم,هیچوقت توی هیچ تاپیکی نمی گفتیم و آدرس سایت رو نمی دادیم.این 1
دوما,طریقه عوض کردن هم راحته.هیچ کاری نداره.روی سرور فقط می خواد بزنیم grep mybb و ....خیلی راحت پیدا و حذف می شه.
سوما,دلیل این کار هم واسه اینه که از بیکاری آدم در بیاد و جلوی بچه هایی که با powered by ... کار می کنن و تست می کنن جلوشون گرفته شه.وگرنه نه فایده ای داره که باشه یا نباشه,نه هم ضرر.
---------------------
حالا واسه این دومی,هیچ مشکلی نیست که حل نشه.درسته؟اینو که قبول دارین؟چند ساله از mybb استفاده می کنم و می تونی ببینید من چقدر سوال کردم.ماشالله هم سوالی میشه باید زود برم powered by mybb رو بذارم.بعدش که درست شد برداریم.این رو شما می خواین؟تا الان اینو چرخوندیم,از الانم میچرخونیم.اما وقتی یک سایت پشتیبانی بالا میاد,کارش پشتیبانی و خدمات دهی هستش.وقتی هم که کسی نمی دونه,جواب نده یا اگه می خواد چیزی بگه بگه شاید از این قسمتاش باشه.ماشالله به اندازه ای که اینجا گیر هستن واسه کپی رایت و پیچوندن,هیچ سایت دیگه ای نیست و انکر و منکر توی اون دنیا هم اینطوری گیر نمی ده.حالا واسه مثال,من میام همین الان کپی رایت رو می ذارم,می تونید با کپی رایت درست می شه؟یعنی مشکل همه ما کپی رایته؟اگه کپی رایت بشه,جواب همه مشکلات داده می شه؟و مشکلی دیگه پیش نمیاد؟
ماشالله از زمانی که اومدیم اینجا,سوال که می پرسی انگاری باید زور بری کپی رایت بذاری.
اکسپلویت و آسیب پذیری میای منتشر می کنی,باید کپی رایت بذاری.
سایت بنده خدا هک می شه باید کپی رایت بذاره.انگاری کپی رایت حلال مشکلاته.
درسته خلافه.قبول.اما حداقل اگه توی یک چیزی کمک می شد خیلی بهتر بود که یکم کلاس می ذاشتیم که هرروز خودمون بخوایم ور بریم با سایت که هرجای مشکل داره درست کنیم.دست کم از نوشتن نداره.
بازم ممنون.به کسی برنخوره.کلی گفتم.
بازم ممنون از همه دوستان و firstboy000 عزیز.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۴:۴۹:۰۰ عصر)
دوست عزیز تا کپی رایت رو رعایت نکنید پشتیبانی نخواهید شد ! دیگه اون به شما بستگی داره که بعد از انجام کارتون بخواهید کپی رایت رو بردارید که کار بسیار زشتی هست ! شما قالبی که از سایت دیگه دانلود ونصب کردی رو به نام خودت زدی !!! درباره ی کپی رایت ...Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۶:۴۲:۱۰ عصر) ، Am!r (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۷:۰۱:۱۹ عصر)
(۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۴:۰۹:۴۵ عصر)Am!r نوشته است: اما وقتی یک سایت پشتیبانی بالا میاد,کارش پشتیبانی و خدمات دهی هستش.وقتی هم که کسی نمی دونه,جواب نده یا اگه می خواد چیزی بگه بگه شاید از این قسمتاش باشه.ماشالله به اندازه ای که اینجا گیر هستن واسه کپی رایت و پیچوندن,هیچ سایت دیگه ای نیست و انکر و منکر توی اون دنیا هم اینطوری گیر نمی ده.حالا واسه مثال,من میام همین الان کپی رایت رو می ذارم,می تونید با کپی رایت درست می شه؟یعنی مشکل همه ما کپی رایته؟اگه کپی رایت بشه,جواب همه مشکلات داده می شه؟و مشکلی دیگه پیش نمیاد؟
ماشالله از زمانی که اومدیم اینجا,سوال که می پرسی انگاری باید زور بری کپی رایت بذاری.

اصلا حذف کپی رایت اشتباهه و کسی که این کارو می کنه نباید کارشو توجیه کنه که چرا به خاطر این کارم با من اینطوری برخورد میشه.

اینجا پشتیبانی هست درسته اما شما برای مراجعه به پشتیبانی نباید کارت گارانتی و شماره سریال محصولتون رو داشته باشید؟

از معنیه جملات بالا اینکه یعنی من یه نوکیا دارم میبرم فلان شرکت نباید پرسه کارت گارانتیش کجاستو و بهم گیر بده. باید مشکل گوشیمو حل کنه آخرم پولی نگیره!!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۶:۴۲:۱۴ عصر) ، Am!r (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۷:۰۱:۴۲ عصر)
درود.
Mr.Am!n جان واسه قالب پرسیدی.نوشته پشتیبانی توسط : IeDb Team .پشتیبانی حق کپی رایت نیست.مربوط به گروه پشتیانی تیم هستش.
دوما با اجازه اون سایت بوده و همچنین اسم سایتشون رو هم قرار دادم در تیم my-bb پس بهتره اول یک اطلاع پیدا کنید.
بله.کار بسیار زشتی هستش.این رو هم خودم گفتم بالا.
----------
Pars جان,حق با شماست.درست گفتید.حرف حق هستش.اما آیا همه ماها حق کپی رایت رو توی همه جاها رعایت کردیم؟نه کس دیگه.خودمونو میگیم.نه کس دیگه.بعدشم به همینطور پشتیبانی هم کردن.
حالا من نه.شما میگید کپی رایت ندارم.والا بخدا با این همه مشکلاتی که داشتم,هرچی سرچ می کردم,به جز 3 یا 4 مورد که آموزش درستی بود,بقیش واسه من یکی خوب نبود و به روش دیگه استفاده کردم.حتی داخل پست ها هم میشه دید بعضی ها اصلا جواب نگرفتن.
حالا من نمی خوام بیشتر از این در رابطه با این صحبت کنم.نمی خوام مشکل ساز بشه حرفام.
بازم از همه شما ممنون.روشش رو پیدا کردم می ذارم واسه بقیه.بازم اگه مشکلی بود بازم می پرسم.هرکی خواست و تونست جواب بده.اگرم نخواستن مشکل نداره..Heart بازم ممنون.
ای کاش این قانون کپی رایت همه جا بود.توی همه چی.حتی مطالب.و اگر هم قانون کپی رایت هم باشه واسه همه باشه.حتی توی تیم خودمم می گم.کلی گفتم.
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۷:۲۰:۳۱ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۲۰:۰۰:۴۱ عصر)
راستی ببخشید فراموش کردم.
آقا امین,قانون کپی رایت واسه همه هستش.نه؟
http://forum.1mobilez.ir/
داخل امضاتونه.
Vbulletin 4.1.12
ببخشید.ممنونم بازم.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۰۰:۳۲:۵۴ صبح)
(۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۸:۳۹:۲۲ عصر)Am!r نوشته است: راستی ببخشید فراموش کردم.
آقا امین,قانون کپی رایت واسه همه هستش.نه؟
http://forum.1mobilez.ir/
داخل امضاتونه.
Vbulletin 4.1.12
ببخشید.ممنونم بازم.

دوست عزیز ! انجمن بنده ویبولتین هست ! ورژن هم به دلایل امنیتی مخفی شده است !
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۸، ۰۰:۳۳:۰۰ صبح)
درست.
نقل‌قول: سوما,دلیل این کار هم واسه اینه که از بیکاری آدم در بیاد و جلوی بچه هایی که با powered by ... کار می کنن و تست می کنن جلوشون گرفته شه.وگرنه نه فایده ای داره که باشه یا نباشه,نه هم ضرر.
مثل حرفی که زدم.شباهت داریم.دیگه پورتال پورتاله.پس بهتره نگید چیزی رو به نام خودتون زدین و .....فقط واسه همین حرفتون بهتون نشون دادم که اگه هست واسه همه چی هست.
ببخشید.دیگه ادامه نمی دم.ممنون از شما امین جان و پارسای عزیز و داداش خودم firstboy000
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۲۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۰۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان