هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش و اجاره چت فلش
بله اکثر ماژول ها رو روش گذاشتم
انجمن تفریحی میهن دانلود
پوسته بسیار زیبا برای عید نوروز
برای ساخت چت روم به بنده پیام خصوصی بدید

[/url]
[url=http://www.asalchat.com/]
پاسخ
چک کردم و لایسنس هاس شما اصلا قانونی نیست و چت روم ها به صورت کرک هست وقتی گفتین نا محدود کاربر هست همه لایسنس ها شک کردم و میدونستم چنین کاری حداقل چند هزار دلار سرمایه می خواد Wink لطفا دروغ نگین ! قیمت این چت روم ها 20-50 هزار تومان هست به نسبت سروری که روش قرار دارند و شما داری با نصف قیمت لایسنس اورجینال که قیمت بسیار بالایی هست میفروشی Big Grin

چت رومی که کرک باشه با ریپورت به دیتا سنتر یا باید پاک بشه یا انتقال داده شه Wink
مشکلات امنیتیش بماند حق بروز رسانی به نسخه جدید و داشتن پشتیبانی سایت اصلی رو هم نداره! اپلیکیشن چت مخصوص موبایل هم کار نخواهند کرد
F a r s i C h a t . Co
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۲۰، ۱۳:۰۵:۴۷ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۱۱/۲۰، ۲۲:۳۰:۳۳ عصر)
امين =)))))
جوك بود دور هم بخنديم =)))))
پاسخ
مگه چت روم های کرک شده هم هست ؟
این نامحدودش بالا بالا 10 میلیون خرج داره!! قیمتاش وحشتناک بالاس!

این چت روم فقط واسه بچه مایه داراست ک بعدش با نصب این تازه از تبلیغات بتونن خرج این چت روم رو دربیارن!!

حالا کرک شدش هست ؟ جهنم مشکل امنیتی داره!!
ما همونشم میخوایم !
پاسخ
فك كنم بيش از 10 يوزر جا نگيره !
مثلا سايتش كه 30 روزه free ميده اومدن اينو از نظر زمان نامحدود كردن
فكر كنم اينطوريه
Amin IB تخصصش چت هست از اون بهتر ميشه پرسيد (يكي دوتا از كاراش رو ديدم هم تو انجمن سازي هم تو چت سازي واقعاً فوق العاده هست)
نمونش هم انجمن و چت روم فلش فارسي بچت
پاسخ
ما یه زمان خودمون فقط میهن چت میرفتیم اونقدر ازین چت روم اطلاعات داریم
اون 30 روزه رایگانش قبلا 15 روزه بوده... 10 یوزر بدرد نمیخوره! لااقل 20 یوزر بود میشد ی کاریش کرد!

اینم هست
http://www.ariadl.com/graphic/flash-tool...hchat.html

که ارزش نداره 550 مگابایت دانلود و آپلود کنیم خودش یه روز طول میکشه! تازه اونم اگر سالم باشه!!
پاسخ
با سلام
بنده مدیر طنین چت هستم و هیچ گونه شراکت و همکاری با استارتر در زمینه فروش چت روم ندارم
من تنها برای ایشون 1 چت روم فلش اون هم کرک شده راه اندازی کردم (به صورت رایگان) و به تازگی این تاپیک رو مشاهده کردم
گویا کاسبی راه انداختن برای خودشون
لطفا اسم سایت بنده رو پاک بفرمایید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۳، ۱۱:۱۴:۳۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان