هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه جالب !
افسانه های واقعی هرگز نمی میرند. Wink

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۲/۱۲، ۱۹:۰۳:۲۷ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۲/۱۲، ۱۹:۳۰:۱۴ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱۲، ۲۲:۳۱:۱۲ عصر) ، RealDream (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۰۸:۳۸:۲۷ صبح)
از تلاشی هم که برخی دوستان برای استفاده مفید از بخش ثبت نام می کنند تقدیر می شود.
شما با چند کلیک و با استفاده از وی پی ان عضو شوید و ما تنها با یک کلیک ببندیم Tongue ببینیم آخرش چه می شود.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۲/۱۲، ۱۹:۳۰:۳۰ عصر)
(۱۳۸۹/۲/۱۲، ۱۸:۵۱:۰۲ عصر)RealDream نوشته است: درود ؛
بعد از Pc7 که تنها فرومي هست که من توش هستم اينجا دومين و آخرين فروم شايد باشه . چون هر جا که مي رم بي نظمي کاربران رو مي بينم . از عليرضا عزيز و ساير دوستان عذر ميخوام که اينظور ميگم اما مگه هر کدوم از ما به نوبه خودمون چه گلي به سر اين فروم زديم که داريم غرش رو هم مي زنيم . تو اين سايت والا نه به اون شکل من تبليغاتي ديدم و نه منبع درآمدي براي مديران . بهتره يه ذره عينکمونو جابجا کنيم و کمتر ژست آدماي همه چيز خواه رو به خودمون بگيريم . جدي ميگم اگه اين تيپ تاپيک ها توي Pc7 زده بشه درجا ميره توي سطل آشغال . اين چه بساطيه عوض تشکر بايد سر مدير سايت در بياريم .
همه مدعي

يا علي

سلام
دوست عزیز فکر نمیکنم ربطی بین Pc7 و سایت مای بی بی ایران باشه!!!
این سایت به گفته مسئولین سایت کاملترین مرجع فارسی مای بی بی در ایران هست، و فعالیت سایت های مرجع کاملا مشخصه و فکر نکنم شباهتی بین Pc7 با این سایت باشه!
در ضمن فکر کنم بهتر بود به سخن مدیر سایت MKGUL احترام میزاشتین و عفت کلام رو در ادبیاتتون رعایت میکردین!
اون گلی که مدنظر شماست، کسی به سر این سایت میزنه که در مورد سیستم mybb معلومات داشته باشه، نه یه کاربر ساده ای که هیچی بلد نیست و به امید ساختن یه فروم به اینجا پناه اورده!
البته اگر کسی هم در مورد سیستم mybb معلومات داشته باشه هرگز اینجا نمیاد، چون خودش جواب سوالاتش رو میدونه و نیازی به پرسش نداره!
اگر تعریف شما از انتقاد غر زدن هست، مشکل از گیرنده هست!
دوست عزیز اون اشخاصی که عضو VIP شدن هزینه به سایت پرداخت کردن و فکر کنم حق اینو داشته باشن که از پولی که دادن انتظار بهره داشته باشن!
به عنوان نمونه، سایت مای بی بی سنترال رو میتونین مشاهده کنین، در قبال هزینه کمی که میگیره، چقدر خدمات به کاربرانش میده!
پیشنهاد میکنم من بعد عفت کلام و احترام رو در ادبیاتتون حتی شده ظاهری رعایت کنین، چون این گفتار ما هست که شخصیتمون رو به دیگران معرفی میکنه!
من همواره از زحمات مدیران سایت تشکر کردم و میکنم ولی این دلیل نمیشه ازشون انتقاد نکنم!
ای کاش مدیران سایت با همه یکسان رفتار میکردن وهمونطوری که مطلب کاربری رو به خاطر بکار بردن ادبیات نا زیبا ویرایش میکنن، مطالب شما رو هم ویرایش میکردن تا اعتبار و ادب سایت پائین نیاد، ولی برعکس شاهد تشکر مدیران از این ادبیات زشت هستیم!
برخورد گزینشی با کاربران در این سایت هم، همچون سایت های دیگه کاملا مشهوده!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۰۷:۳۴:۴۲ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۱۲:۴۶:۱۸ عصر)
خيلي كوچكتر از اوني هستم كه بعد از انتقاد نظر بدم راجع به بحث همه ي دوستان.......اما ميخوام بگم كه آقاي mamal92 يكم ديدتون رو بازتر كنيد......شما تجربه حضور در سايت رقيب رو داشتيد ؟ اونجا رفتار طوريه كه از فرومداري كلا منصرف ميشيد ! ماي بي بي ايران همونطور كه جناب پارس گفتن تعهدي در قبال پشتيباني 100% به كاربرانش نداده......اين از سياست هاي مديران سايته ! پس ما هم نبايد توقع داشته باشيم كه همه چيز محيا باشه ! بقول پارس (مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو) خوب اگر چيزي كه ميخواستيم توي ماي بي بي ايران دستگيرمون نشد ميتونيم اراده كنيم......يا خودمون خلق كنيم يا اينكه از جاي ديگه بدست بياريم.هميشه نبايد دنبال آسون ترين راه بودش.توجه كنيد تمامي حرفام رو جمع بستم به كسي بر نخوره.

به نظر من همه اعضاي ماي بي بي ايران از يوزر گرفته تا وي آي پي و مديران بايد يك تيم باشيم تا سوژه دست بدخواه ماي بي بي ايران نديم.
انتقادي هم كه موجب سوء استفاده رقيبان ميشه رو بهتره بصورت پ.خ به مديران برسونيم.
از حرفام هيچ منظور بدي نداشتم.
يا علي
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۰۷:۳۳:۵۸ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۱۲:۴۷:۱۸ عصر)
(۱۳۸۹/۲/۱۲، ۲۲:۴۰:۴۶ عصر)ZUNKED نوشته است: خيلي كوچكتر از اوني هستم كه بعد از انتقاد نظر بدم راجع به بحث همه ي دوستان.......اما ميخوام بگم كه آقاي mamal92 يكم ديدتون رو بازتر كنيد......شما تجربه حضور در سايت رقيب رو داشتيد ؟ اونجا رفتار طوريه كه از فرومداري كلا منصرف ميشيد ! ماي بي بي ايران همونطور كه جناب پارس گفتن تعهدي در قبال پشتيباني 100% به كاربرانش نداده......اين از سياست هاي مديران سايته ! پس ما هم نبايد توقع داشته باشيم كه همه چيز محيا باشه ! بقول پارس (مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو) خوب اگر چيزي كه ميخواستيم توي ماي بي بي ايران دستگيرمون نشد ميتونيم اراده كنيم......يا خودمون خلق كنيم يا اينكه از جاي ديگه بدست بياريم.هميشه نبايد دنبال آسون ترين راه بودش.توجه كنيد تمامي حرفام رو جمع بستم به كسي بر نخوره.

به نظر من همه اعضاي ماي بي بي ايران از يوزر گرفته تا وي آي پي و مديران بايد يك تيم باشيم تا سوژه دست بدخواه ماي بي بي ايران نديم.
انتقادي هم كه موجب سوء استفاده رقيبان ميشه رو بهتره بصورت پ.خ به مديران برسونيم.
از حرفام هيچ منظور بدي نداشتم.
يا علي

سلام
اگر پاسخ قبلی منو مطالعه کرده بودین، نوشته بودم:
نقل‌قول: البته از حق نگذریم، سایت رقیب هم بهتر ای اینجا نیست و بهتره بگیم اونجا از اینجا بدتره و کاربران مای بی بی در ایران باید یکی از این دو سایت رو انتخاب کنن تا بتونن فروم خودشون رو سرپا نگه دارن!
من فعالیت سایت رقیب رو اصلا تائید نمیکنم، و دوست ندارم تو سایتشون وارد بشم، چون برای آب خوردن هم باید اجازه گرفت ازشون!
یا برای پلاگین های معمولی که اغلب رایگان هستن هم پول اخذ میکنن!!!
مطمئنا من این سایت (مای بی بی ایران) رو تائید کردم که برای فعالیت اینجا رو انتخاب کردم!
البته متاسفانه سیاست مدیران مای بی بی ایران هم داره شبیه سایت رقیب میشه و نتیجه این چیزی جز رکود کاربر نیست (!) و فراموش نکنیم که این کاربران هستن به یه سایت اعتبار و منزلت میدن.
من با بخش عظیمی از سخنان شما موافق هستم، ولی به نظرم بهتره بجای اینکه وقتمون برای رقابت تلف بشه، برای فعالیتهای سازنده تلاش کنیم.
در ضمن من هرگز نگفتم پشتیبانی باید 100٪ باشه و لقمه اماده دهن کاربر بزاره، من گفتم خیلی از تاپیک ها بدون پاسخ باقی مونده!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۰۷:۳۴:۳۴ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۱۲:۴۸:۰۵ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۱۲:۴۹:۰۹ عصر)
درود
برای ما فرقی نمی کند چه کاربری چه نظری می دهد. ما همه نظرات را می خوانیم و به نحوه درستش برخورد می کنیم.
سپاس گزاری از یک ارسال یا حذف آن هیچ فرقی برای ما نمی کند.
برای اینکه بدانید اینجا هیچ تفاوتی وجود ندارد، به این موضوع فکر کنید که یکی از مدیران فعال این انجمن زمانی کاربر محروم شده ما بود. اما جریان طوری تغییر کرد که در حال حاضر مدیر هست و به خیلی از قسمت ها دسترسی دارد و ما هم به او اعتماد کرده ایم.
برای هیچ کدام از مدیر ها هیچ تفاوتی ندارد.
اگر هدف شما از این انتقاد این است که از عضویت در VIP پشیمان شده اید می توانید پول پرداختی خود را به طور کامل باز پس بگیرید. این هزینه ای که شما برای پیوستن به گروه VIP کردید در درجه اول کمکی به مای بی بی ایران حساب می شود. وگر نه ما که سیستم مای بی بی را ترجمه کردیم و دو هفته شبانه روز با هر خط سرو کله زدیم، دیگه ترجمه چند پلاگین چه قدر وقت می برد؟

پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۱۲:۴۸:۵۶ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۱۲:۴۹:۵۴ عصر)
(۱۳۸۹/۲/۱۲، ۱۹:۰۰:۰۶ عصر)Pars نوشته است: افسانه های واقعی هرگز نمی میرند. Wink

ترجمه بهترش اينه : اسطوره هاي واقعي جاودانند

Real Legends Never Die
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۲/۱۳، ۱۲:۲۰:۱۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان