هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پوسته با هزینه
سلام دوستان عزیز یه پوسته با سئوی عالی و کلیه تنظیمات مورد نیاز و امکانات و تطبیقات کافی برای پلاگین ها و مای بی بی با پرداخت هزینه توافقی نیاز داریم.انجمن موضوع خاصی نداره و در همه راستایی فعالیت میکنه لذا از عزیزان طراح درخواست دارم جوری طراحی کنن که اول چشم رو اذیت نکنه دوم به مورد اهمیت داده بشه که همه رده سنی وارد میشن.
طراحان گرامی فقط با نمونه کار درخواست رو تایید کنن.
هزینه و راهای ارتباطی رو هم بیان کنن با تشکر.
پاسخ
فراموش کنید که میپرسم اما چرا خود شما ابتدا طرح های طراحان رو در بخش پوسته ها نمیبینید و خودتون درخواست نمیدید ?? Big Grin Big Grin

Blush اگر تا 20 روز اینده فرصت دارید میتونم براتون طراحی کنم اما تا اون موقع شرمندم Undecided
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۰/۲۳، ۰۲:۰۸:۴۰ صبح)
حرف شما درسته بنده چک میکنم حتما
اون دسته از عزیزانی که با یک تغییر کوچیک سعی دارن قالبهای رایگان رو به من معرفی کنن باید عرض کنم که بنده سالهاست از مای بی بی و ویبیلتون استفاده میکنم و دنبال یک قالب تک و نمونه هستم نه قالبهایی که بیس همه یه جوره و فقط تغییر رنگ داده شده.
طراح حرفه ای میخوام برای قالب خاص اما نه اختصاصی.
پاسخ
قالب وان موبایل جالب بود ولی خیلی جای کار داشت
پاسخ
سلام
طراحی پوسته ی اختصاصی پذیرفته می شود در صورتی که مایل هستین با جیمیل من تماس بگیرین
در ضمن به عرض تون برسونم طراحی پوسته تضمین شده می باشد و شما ابتدا شات رو مشاهده خواهین کرد سپس اقدام به خرید میکنین در غیر اینصورت قالب به فروشگاه منتقل می شود
انجمن طراحان زن وب ایران ( http://community.compfa.ir )
پاسخ
ممنون از طراحان عزیز لطفا هزینه ها و نمونه کار بدین.لطفا مبلغ رو فقط پیام خصوصی کنید
پاسخ
درود

در خدمتیم .
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان