هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین سیستم های درآمد از پاپ آپ
سلام دوستان
من مدتهاست که سیستم های کسب درآمد از پاپ آپ رو امتحان میکنم و فکر میکنم هیچ سیستم مطرحی نیست که تابحال امتحان نکرده باشم.
اما دو تا سیستم هست که اصلا نظیرشو پیدا نکردم.

اولی پاپ آپ تولز هست که از لحاظ تعداد شمارش پاپ آپ نظیر نداره و بدون شک حداقل دو برابر سیستم های دیگه میشماره:
لینک عضویت( جذب زیر مجموعه)
لینک عضویت( معمولی)

دومی هم پاپ آپ بورس کالا هست که از لحاظ درآمد به ازای هر پاپ آپ نظیر نداره و تا 20 تومان به ازای هر آی پی میشه درآمد کسب کرد:
لینک عضویت( جذب زیر مجموعه)
لینک عضویت( معمولی)

لینک معمولی رو هم گذاشتم که اگه کسی خیرش به ما نمیرسه حداقل تو دلش نگه این یارو اومده تبلیغ کنه برا زیرمجموعه گیری! ضمنا من اولین بارمه که بعد از مدتها امتحان کردن سیستمای مختلف دارم توی اینترنت بهترینشونو از نظر خودم معرفی میکنم. مثه بعضیا نیستم که هر سیستمی رو عضو شدن میان توی نت تبلیغشو میکنن!

یاعلی/
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲۲، ۱۹:۲۱:۴۸ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱۱/۱، ۱۲:۳۷:۵۳ عصر) ، amirkia (۱۳۹۳/۲/۱۴، ۰۱:۵۵:۱۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۴، ۰۸:۰۳:۴۰ صبح) ، MohamadReza (۱۳۹۳/۴/۲۸، ۲۳:۲۶:۱۶ عصر)
با تشکر .

ولی از نظر من ، سیستم/irpopup به خاطر سابقه ی کاریش خیلی بهتره

پیشنهاد من استفاده از دو سیستم پاپ آپ تولز و irpopup هستش
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۴، ۰۸:۰۳:۵۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۳۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان