هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف
مدیران این موضوع را حذف کنید لطفا
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۱۲، ۱۳:۱۶:۵۵ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۱۰/۱۲، ۱۵:۱۲:۳۹ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۲/۱۰/۱۲، ۱۸:۴۹:۴۳ عصر) ، وحشی (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۲۳:۴۲:۵۰ عصر)
درود

ضمن تشکر البته فکر کنم برای اینجا به عنوان یک پشتیبانی رسمی مای بی بی با وفا فروم فرق داره و نشه فایل های غیر رایگان دیگران رو رایگان گذاشت

یه مشکلی هست با کلیک روی تازه سازی صفحه ایندکس یکبار لود میشه

هنگام ارسال پیام هم صفحه شروع به لود میکنه و وارد صفحه سفید میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۱۲، ۲۰:۳۶:۵۱ عصر)
(۱۳۹۲/۱۰/۱۲، ۱۸:۴۹:۳۴ عصر)Farhoodi نوشته است: درود

ضمن تشکر البته فکر کنم برای اینجا به عنوان یک پشتیبانی رسمی مای بی بی با وفا فروم فرق داره و نشه فایل های غیر رایگان دیگران رو رایگان گذاشت

یه مشکلی هست با کلیک روی تازه سازی صفحه ایندکس یکبار لود میشه

هنگام ارسال پیام هم صفحه شروع به لود میکنه و وارد صفحه سفید میشه
شما از ورژن عکسدارش استفاده میکنین؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۰/۱۲، ۱۹:۵۳:۱۳ عصر)محمد تی ام نوشته است: شما از ورژن عکسدارش استفاده میکنین؟

بله

باید چکار کنم برای حل این مشکل ؟

موقع نوشتن پبام میره به این صفحه و سفید

mychat.php?action=insert
پاسخ
روی لوکال هاست نصب کردید؟
پاسخ
روی لوکال این مشکل پیش میاد که به صفحه سفید میره و روی هاست های رایگان هم به سختی جواب میده
با بعضی قالب ها هم مشکل داره
[تصویر:  90580815781180962236.gif]
پاسخ
روی خود انجمن اصلی نصب کنید مشکلی نخواهید داشت
پاسخ
دوستان هنگامی که آپلود میکنید باید بروید و از روت هاست خود فایل index.html رو پاک کنید دقت نمایید پسوند html داشته باشد
مشکل سفیدی حل میشود
در ضمن مشکلات در همانجا که پلاگین قرار دارد یعنی وفا فروم بررسی و رفع شده است و لازم نیست اینجا هم پرسیده شود
مگر اینکه در لیست پلاگین های رسمی قرار گیرد
با تشکرBlushHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۲۳:۵۵:۲۷ عصر)
(۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۲۳:۴۲:۱۹ عصر)وحشی نوشته است: دوستان هنگامی که آپلود میکنید باید بروید و از روت هاست خود فایل index.html رو پاک کنید دقت نمایید پسوند html داشته باشد
مشکل سفیدی حل میشود
در ضمن مشکلات در همانجا که پلاگین قرار دارد یعنی وفا فروم بررسی و رفع شده است و لازم نیست اینجا هم پرسیده شود
مگر اینکه در لیست پلاگین های رسمی قرار گیرد
با تشکرBlushHeart

لطفا تعیین و تکلیف نکنید برای کاربران و تبلیغ انجمن خودتون رو هم نکنید Exclamation در صورت مشاهده ی دوباره اخطار دریافت خواهید کرد .
پاسخ
به نظر خوب میاد اما من جرات نصبشو ندارم
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسط⁂ℳℒℛℑℒn⁂ (۱۳۹۲/۱۱/۵، ۱۷:۲۳:۰۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۵۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان