هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان کار پرشین گیگ - Persiangig
سایت پرشین گیگ یکی از سایت های سرشناس در بین کاربران اینترنتی خصوصا کاربران پارسی زبان بوده است ...

یک سایت ارائه فضای رایگان اینترنت که اخیرا تا 10 گیگ افزایش داشت و میتوان گفت بسیار خوب عمل کرد ...

چند روز پیش ینی درست در روز 23December 2013 سایت همانند دفعات قبل به حالت تعلیق در آمد و در بعد از ظهر روز 24December 2013 دقایقی در دسترس بود ... !

اما مشکل اینجاست که در روز 25December خبر فروش دامنه ی سایت بر روی صفحه ی اصلی سایت قرار گرفت ...

احتمالا این سوال برای شما بوجود آمده که صد ها گیگ فایل کاربران اینترنتی چه شد ؟

در میان کاربرانی که همیشه دیوارشان کوتاه تر از بقیه ی بوده تمام فایل هایشان را بی هیچ اطلاع قبلی و بدون هشدار از دست دادند ... !!

حال نه پاسخی به کاربران از طریق سیستم مدیریت این سایت داده شده است و نه دلیلی برای این کار ارائه شده ...

لطفا در این باره نظر خود را با ما در میان بگذارید ...

((منبع:گیم خوران پارسی))
ما که رفتیم ... اینجا مال ما نیست ...
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۰/۶، ۲۰:۵۸:۳۸ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۶، ۲۱:۰۲:۴۹ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۱۰/۶، ۲۱:۰۷:۴۵ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۲/۱۰/۶، ۲۱:۳۹:۳۸ عصر) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۱۰/۶، ۲۳:۰۰:۳۱ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱۰/۷، ۰۳:۱۴:۵۹ صبح)
سلام

تاجاي كه من اطلاع دارم دومين متاسفانه به سرقت رفته بود كه الان دوباره پس گرفته شده

مطمئن باشيد دوباره شاهد فعاليت دوباره اين سرويس خوب و قديمي خواهيم بود:

Service is not available due to infrastructure and capacity expansion difficulties. We apologize for inconvenience and will update this page with the latest.
به علت بررسي و تقويت سرورها و رفع برخي مشكلات،

از تاريخ ١٣٩٢/١٠/٣ به مدت يك هفته

سايت پرشين گيگ در دسترس نخواهد بود.
هر گونه تغيير در تاريخ ذكر شده، در اين صفحه به اطلاع خواهد رسيد.
از صبر و همراهي شما سپاسگزاريم...
برای کمک در کنار شما هستم 
 سپاس شده توسطbarbod_cigari (۱۳۹۲/۱۰/۶، ۲۳:۱۱:۵۹ عصر)
بله دوست عزیز ...

این خبر در سایت پرشین گیگ چند ساعت پیش منتشر شد ...
ما که رفتیم ... اینجا مال ما نیست ...
موضوع بسته شد
برای کمک در کنار شما هستم 
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان