هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر لوگو
عدنان عزیز.لوگوش رو من دیدم طوری هست که اگر کوچیک بشه زیاد تو چشم نمیاد و از جذابیتی که درحال حاضر داره به کل میفته.
الان هم فکر کنم مشکلشون برطرف بشه اما مثل اینکه یه مدتی نیستن که برسن بهش یا مشکلی دارن.

موفق باشید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطadnan (۱۳۹۲/۱۰/۱۷، ۲۰:۲۵:۱۲ عصر)
لوگوی بالای سایت من خود بخود کوچیک شده البته تو کامپیوتر من کوچیک دیده میشه تو کامپیوتر خواهرم بزرگه زده بیرون حتی آرم مرع تبلیغاتی هم سایزش تو دوتا کامپیوتر سایزش فرق میکنهHuh
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۲۰:۵۶:۳۰ عصر)reptal نوشته است: لوگوی بالای سایت من خود بخود کوچیک شده البته تو کامپیوتر من کوچیک دیده میشه تو کامپیوتر خواهرم بزرگه زده بیرون حتی آرم مرع تبلیغاتی هم سایزش تو دوتا کامپیوتر سایزش فرق میکنهHuh

اندازه لوگو این قالب به رزلوشن صفحه نمایش بستگی دارد

برای لوگو خود باید width مشخص کنید که مثل لوگو MyBBIran در هر صفحه نمایشی درست نمایش داده شود

width:972px;
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۲۳:۳۷:۲۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۱۰:۵۹:۴۴ صبح) ، reptal (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۸:۵۰:۴۳ عصر)
دقیقا" کجاست برادر؟
پاسخ
داخل global.css » حالت پیشرفته »logo رو سرچ کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسطreptal (۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۲۰:۴۶:۳۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۰۳:۰۶:۳۵ صبح)
ابعاد لوگوي شما معمولا بصورت پيكسل تعريف شده مثلا 500PX طول و 200PX ارتفاع شما مي تونيد ابعاد ارتفاع رو حذف كنيد و ابعاد طول رو بصورت درصد تعرف كنيد يعني درصدي از ابعاد صفحه . ساده است اين كار فقط به جاي PX تايپ مي كنيد % و با اعداد بين 1 تا 100 انقدر بازي مي كنيد تا ابعاد مورد نظر بدست بياد.

البته ميشه پيشرفته تر كار كرد و تركيبي از اندازه پيكسل و درصد تعريف كرد به اين صورت كه حداقل و حداكثر ابعاد براش تعريف كرد . فرق يك قالب پيشرفته كه روش زياد كار شده با يك قالب ساده تر هم در همين چيزهاست و در تعريف ابعاد جداول كه آيا با تمام سيستم ها مانند مانيتور هاي معمولي و يا وايد و با گوشي و تبلت عملگرايي خوبي داره يا نه و همينطور در مرورگرها .

با عرض معذرت از اساتيد سايت كه با اطلاعات اندكي كه دارم اظهار نظر مي كنم . Big Grin
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطreptal (۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۲۰:۴۶:۴۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۰۳:۰۶:۳۴ صبح)
هر کاری کردم هم به درصد دادم هم به عدد اولش درسته ولی صفحه رو میبندم باز می کنم باز انحراف پیدا می کنهDodgy
پاسخ
الان یه چیزی بگم؟این لوگو نداره که هدره.
سایزش هم به این صورته ارتفاع 150 و عرض 1010 به پیکسل.
حالا اگر داخل کانتینر قرار گرفته باشه با توجه به کانتینر ممکنه افزایش یا کاهش سایز داشته باشه.

یه نکته هم که توجه داشته باشی اینه که درصد زوم مرورگر جفتشون روی 100 باشه.(چون گفتی مانیتور پی سی خواهرت بزرگتره شاید زومش کرده باشه)

موفق باشیHeart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان