هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب بازی اسکریپت بازی آنلاین بر روی هاست لینوکس
سلام خدمت دوستان عزیز ...

از اسم تاپیک معلومه ...

میخواستم بدونم امکان نصب اسکریپت بازی آنلاین مثلا جنگ خان ها یا ایکاریم و یا ... روی هاست لینوکس هست یا نه ؟

هر کسی یه چیزی میگه ... Undecided

اگر کسی بتونه مراحل ایجاد یه سایت بازی آنلاین با اسکریپت بازی X رو توضیح بده خوشحال میشم ...
ما که رفتیم ... اینجا مال ما نیست ...
پاسخ
امکانش که هست

ولی مراحلش رو دقیق نمیدونم تو گوگل سرچ کردی؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۵۳:۳۸ عصر)
ممنون رفیق ...

آموزش نصب رو مشکلی ندارم ..

مثلا 1 گیگ ((البته فعلا)) هاست لینوکس داشته باشه آدم ... بعدش این اسکریپت رو نصب کنه ...

بعدش دیگران بیان وارد بازی بشن ... تا اینجا مشکلی نداره ...

اما من دیدم میگن مثلا نهایت 20 تا بازیکن میتونن بازی کنن و وی پی اس میخواد ...

اما وی پی اس اصن یه چیز دیگه ست ... ربطی به بازی آنلاین نداره خوب ... !

از طرفی هم میگن خیلی فشار میاره ... اما بازم پهنای باند که باشه و فضای کافی , من نمیدونم چطور میتونه مشکلی داشته باشه !!
پاسخ
مثلا تراوین خودش یه اسکریپت داره.این به کنار
چندتا بازی اینطوری هستن.
اما اگر میخوای یه سایت کامل راه بندازی راه های مختلفی داره.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
داداش ...

اگر من یه اسکریپت بازی رو توی یه هاست لینوکس 1 گیگابایتی با پهنای باند آزاد نصب کنم ... !!

اینکه میگن 20 تا کاربر بیشتر نمیتونه ثبت نام کنه و بعدش سایت تخته میشه و سرعت پایینه و ... واقعیت داره یا نه ؟
پاسخ
خب درسته VPS یه رم و CPU جدا بهت میده که اختصاص به سایت تو داره ولی هاست لینوکس رم و CPU اون اشتراکیه
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۵۳:۲۵ عصر)
خیلی بد توضیح میدی دوست عزیز ... Blush

اگر یه پاراگراف 5 خطی توضیح بدی آدم قشنگ بفهمه خوبه ها ... Smile
پاسخ
نگاه کن دوست من.چیزی که مشخصه شما با هارد 1 ترا بازی رو نصب میکنی اما اجراش به سی پی یو و رم و گرافیکتم بستگی داره درست؟
هاست هم همینطوره.
حالا هاست میاد روی یه سیستم تقسیم بندی میکنه.هاردو به شمامیده اما سی پی یو رو کامل نمیده که استفاده کنی.مقدار محدودی ازشو بهت میده.
هاست هایی هم هستن برای اینکار که به اسم هاست بازی آنلاین معروفن.کمتر جاهایی اینو ارائه میدن.
وی پی اس میاد یه هاست اختصاصی به تو میده.دیگه کامل مال تو میشه.مثلا رمش 1 باشه کامل در اختیار توئه و به این سادگیا down نمیشه.
اما باز هم باید دقت کنی به کارات.یه بازی هست خیلی مصرف بالاس باید وی پی اس قوی بگیری اما نه یکی هست کمه وی پی اس معمول هم جواب میده.
چیزی که حتما باید بهش دقت کنی اینه که این وی پی اس خیلی گرون تر از هاسته.اگر تو هاست یک گیگی رو ماهیانه 7 هزار تومن میدی برای وی پی اس یک گیگی باید ماهیانه 70 تومن بدی حدودا.
بعدش بگم که امنیت وی پی اس با خودته.دیگه کسی با امنیتشو ایناش کاری نداره و خیلی چیزای دیگه که مبحث های پیشرفته میزبانی وب هست.
به نظرم بیخیال این چیزا شو مگه اینکه دیگه مایه دار باشی و خرج کنی.

موفق باشیHeart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطbarbod_cigari (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۴۱:۴۳ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۵۲:۲۳ عصر)
واضح بود توضیحشون

شما الان بخواین یه سایت بازی بزرگ راه بندازین نیاز به vps (سرور مجازی) دارید ، یعنی اختصاصی مختص سایت شماست و هیچ شریکی ندارید

اما هاست لینوکس یه هاست اشتراکی هستش و دارای محدودیت که میزانی رو مشخص کردن و سایت شما نمیتونه بیشتر ازون حد مصرف کنه و بیش ازون باعث بسته شده سایت شما میشه

البته اینم بگم کار با سرور مجازی اسون نیست ! هستن سایت هایی که هاست میدن مثلا مختص سایت با پیج رنگ 800 ایران یا 400 ایران مثه پردیس هاستینگ... ک گرونم درمیاد البته!

بحرحال اسکریپت های بازی آنلاین - چت روم - جامعه مجازی و ازین امثال سنگین و پرفشار هستن
البته من پردیس هاستینگ رو به شما توصیه میکنم
چون خود من چت روم و بازی انلاین و سه تا آپلودسنتر و دوتا انجمن و دوتا وردپرس و ... همرو ی جا و فعال نصب دارم و استفاده میکنم! لااقل تجربه دارم ازین هاستینگ و میدونم اینارو ب راحتی داره ساپورت میکنه!
پاسخ
 سپاس شده توسطbarbod_cigari (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۴۱:۰۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۴۱:۳۸ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۵:۵۳:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۰۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یه اسم برای سایت بازی = کارت شارژ Fa r s h i d 0 1,260 ۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۱۴:۲۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: Fa r s h i d
  پلاگین اتش بازی saeed h.p.r 0 1,186 ۱۳۹۱/۱/۲۵، ۰۱:۵۹:۰۹ صبح
آخرین ارسال: saeed h.p.r
  پلاگین بازی برای 1.6 flaov 1 1,148 ۱۳۹۰/۳/۱۳، ۲۰:۲۷:۳۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  از بازی تا تایپیست شدن Behr☺uz 0 1,291 ۱۳۸۹/۷/۳۰، ۲۱:۴۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Behr☺uz
  عکس: ستارگان هالیوود در بازی آلمان و آرژانتین mrxtazi 0 1,319 ۱۳۸۹/۴/۱۳، ۲۲:۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: mrxtazi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان