هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{توجه }خبر نادرست راجع به من
درود
مدتی بود که به دلیل مسائل شخصی قادر به فعالیت درنت نبودم.یکی از دوستان قدیمی بنده که در مسائل هک و امنیت تخصص داشتند و در واقع امنیت شبکه تخصصش بود به دلیل برخی موضوعات با بنده قهر کرده بودند.امروز متوجه شدم ایشون با درست کردن مدرک جعلی وقرار دادن دراختیار دوستان من در نت خبر فوت من در اثر تصادف را داده بودند.(وبرخی مزخرفات دیگر که مطرح کردن آن درست نیست )درواقع اون ملعون از نیامدن من به نت نهایت سو استفاده را بردند.اینجا اعلام میکنم بنده در سلامت کامل هستم/

باتشکر ازتوجه شما

محمد مدیر
Heart
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۴:۱۰:۴۳ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۴:۳۹:۲۸ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۴:۵۰:۰۸ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۴:۵۴:۴۴ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۹:۱۰:۰۲ عصر) ، sos (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۹:۵۵:۰۳ عصر) ، ali5866 (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۲۰:۰۹:۱۰ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۱۰/۴، ۰۱:۳۰:۱۶ صبح)
درود :‌ از اینکه خبر سلامتیتون رو میشنوم خوشحالم ولی دوست عزیز بهتون پیشنهاد میدم از طریق مقامات قضایی موضوع را پیگیری نمایید و از ایشان شکایت نمایید و در همین پست نتیجه را اعلام نمایید .
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۴:۴۸:۵۶ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۹:۱۰:۱۴ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۸:۳۷:۱۱ عصر) ، rezarezaiy (۱۳۹۳/۲/۱، ۱۷:۳۱:۰۰ عصر)
این کار می تونه دلایلی و منافعی رو دنبال کنه من که با darya1012 موافقم
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۹:۱۰:۱۹ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۲/۱۰/۲، ۱۸:۳۷:۰۸ عصر)
بله درسته-پیگیر هستم
بهتر هست اين موارد رو شوخي در نظر بگيريد

موضوع بسته شد

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
 سپاس شده توسطMohammad-Mo (۱۳۹۲/۱۰/۳، ۰۰:۱۱:۰۹ صبح)
خیر نمیشود شوخی درنظر گرفت.

بابت بستن تایپک تشکرHeart
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان