هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با مای بی بی
سلام خدمت شما دوستان عزیز
من یه مشکلی تو انجمنم دارم آدرسمو عوض کردم اول به یه سری مشکل خوردم که اونارو همه رو درستشون کردم ولی بعد از دو سه روز به یه مشکل دیگه برخوردم
الان توی پنل که میرم وارد میشه ولی میخوام مثلا تو یه قسمتی برم دوباره ازم یوزر و پسووردو میخواد وارد میکنم وارد نمیشه بازم یوزر پسوورد میخواد.
از دیتابیسم یه فابل پشتیبان گرفتم و مای بی بی رو دوباره نصب کردم درست شد ولی دوباره بعد یه روز همونجوری شد.
الان به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟ چکار باید بکنم که نه مطالبم پاک بشه نه کاربرام؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

الانم این ارورو میده

[تصویر:  do.php?img=50]
پاسخ
به دیتابیس خودتان مراجعه کنید و جدول mybb_sessions را تعمیر کنید

برای تعمیر تیک کناری جدول با این نام را زده و سپس به پایین صفحه بیایید گزینه repair را انتخاب کنید و go را بزنید
پاسخ
 سپاس شده توسطemir.yanliz (۱۳۹۲/۹/۱۷، ۱۵:۰۳:۱۳ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۹/۱۷، ۱۶:۲۰:۵۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۹/۱۷، ۱۹:۳۶:۴۹ عصر) ، genius (۱۳۹۲/۹/۱۸، ۱۷:۳۹:۰۸ عصر)
اون ارور برطرف شد ولی هنوز توی پنل نمیتونم برم هر کار میکنم بازم یوزر پسوورد میخواد وارد میکنم دوباره ازم میخواد لطفا اینو بگین چکارش کنم ممنون
پاسخ
درود

مشکل کوکی
جستجو کنید

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۲/۹/۱۸، ۱۹:۲۴:۰۲ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۹/۱۸، ۱۹:۳۱:۴۰ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۲/۹/۱۸، ۲۳:۱۳:۲۳ عصر) ، genius (۱۳۹۲/۹/۲۵، ۰۲:۲۴:۵۰ صبح)
ممنون پارس عزیز مشکل برطرف شد
پاسخ
داداش ببخشید بازم مزاحم شدم
کوکیامو درست میکنم مشکل برطرف میشه ولی بازم بعد چند ساعت برمیگرده به همون قبلیی ثابت نمیمونه باید چکارش کنم؟؟؟
من از توی هاست میرم درست میکنم چون وقتی اینجوری میشه اصلا پنلم باز نمیشه.

داداش شرمنده فک کنم درست شد

این دفه بعد از این که از توی هاست درست کردم رفتم تو پنل دیدم اونجا عوض نشده اونجارو هم درست کردم

ممنون از آموزشت آقا علیرضا
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۳۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان