هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فضای خالی کنار هدر
سلام

من این هدری که توی عکس میبینید رو وقتی با کامپیوتر درستش کردم درست بودو اصلا اضافی نبود که بزنه بیرون یا کوچیک نبود که عین شکل زیر کنارش خالی بمونه

الان که با لپ تاپ اومدم میبینم کنارش خالیه

چند نفری گفتن باید تبدیلش کنی به CSS تا درست بشه..ی کدم دادن گذاشتم اما درس نشد

میخوام با هر مرورگری یا هر صفحه نمایشی که دیده میشه درست باشه و برای هر کی فرق نداشته باشه..باید چیکار کنم ؟؟

[تصویر:  11238264833328538057.jpg]
پاسخ
کسی نبود جواب بده ؟Confused
پاسخ
سلام

در قالب css که درست است ولی شما عکس رو همونجا که گذاشتید دوباره به همون مسیر بروید و در جلوی عکس این کدها width="1000" height="130" رو میبینید ، که شما باید این مقدار width="1000"" رو به این "width="100%" مقدار تغییر بدید

در ضمن خود عکس هدر هم کوچک است

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۳۰، ۲۰:۵۱:۰۷ عصر) ، gentelman (۱۳۹۲/۸/۳۰، ۲۲:۴۱:۲۰ عصر)
شما دو راه دارید.

1 - عرض هدر رو فیت کنید تا در صورت تغییر رزولیشن در مانیتورهای مختلف کش بیاد که آموزشش هست فکر کنم جناب پارس گذاشتن سرچ کنید ولی این کار یک بدی داره اینکه تصویر کش میاد و جلوه ی خوبی نداره

2 - یک تصویر درست کنید که با تصویر هدر همخوانی داشته باشه و در زیر تصویر هدر قرار دهید که باید در global.css براش کلاس تعریف کنید تا تکرار بشه و دو طرف رو پرکنه به این نوع تصویر در اصطلاح hed_bg میگن.

حال تصمیم با شماست راه اول نیاز به سرچ داره راه دوم هم فکر نکنم کسی وقتش رو بزاره براتون انجام بده رایگان!
پاسخ
 سپاس شده توسطgentelman (۱۳۹۲/۸/۳۰، ۲۲:۴۶:۰۱ عصر) ، arash1 (۱۳۹۳/۱۰/۹، ۰۳:۴۳:۰۸ صبح)
مرسی..روش اولرو انجام دادم و درست شد..صد درصد قرار دادم .Heart
پاسخ
نقل‌قول: مرسی..روش اولرو انجام دادم و درست شد..صد درصد قرار دادم .Heart

لطفا از دكمه تشكر و اعتبار براي قدرداني استفاده نماييد

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطgentelman (۱۳۹۲/۹/۱، ۰۱:۰۸:۲۹ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۹/۱، ۰۵:۰۴:۴۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۲۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان