هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین اسکریپت آپلودسنتر کدام است؟
سلام

شما کدام آپلودسنتر رو برای انجمن پیشنهاد میکنید؟

هم اکنون گزینه اول بنده کلیجا میباشد
پاسخ
همون گزینه خودتون عالیه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۱۴:۵۶:۳۹ عصر) ، only-only (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۱۵:۱۰:۲۱ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۲۰:۲۳:۳۷ عصر) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۹/۷، ۱۵:۴۱:۵۹ عصر)
درود

بهترین گزینه همان کلیجا هست .
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۲۰:۲۶:۱۲ عصر) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۹/۷، ۱۵:۴۲:۰۳ عصر)
خیر دوست من کلیجا متاسفانه یه سری باگهای خطرناک داره و به مای بی بی هم وصل نمیشه.همچنین پشتیبانی درستی هم وی ایران نداره.مگر اینکه لایسنس رو تهیه کنید و از سایت مادر پشتیبانی بشید.
برای اپلود سنتر چون احتمال هک روشون زیاد هست توصیه ای که میکنم اینه که یا بیخیال بشید یا هزینه بدید براش
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۲۸، ۰۱:۳۳:۱۵ صبح)
درود بر دوستان گرامی

دیشب در کلیفا (کلیجای پارسی) ثبت نام کردم به نتایج خوب رسیدم ، جنابreza.t.gh کلیجا به مای بی بی هم وصل میشه و آموزش هم قرار دادند ، از نظر امنیت هم تا جایی که تحقیق کردم تقریبا همه اسکریپت ها امنیت کامل ندارند
فقط یک مورد هست که چطور میتونم کاری کنم که تصویر فقط در انجمن خودم به نمایش در بیاد ، یعنی اگر کسی لینک تصویر رو در سایت یا جای دیگری قرار داد تصویر نمایش داده نشود یا اینکه تصویر مورد نظر خودم به جای ان نمایش داده شود

البته در حالت عادی فکر نکنم این امکان رو داشه باشه احتمالا باید دستکاری هایی شود
پاسخ
تا جایی که من سراغ دارم تنها اسکریپت آپلود سنتر رایگان همین کلیجا هست که زیبایی خوبی داره و پشتیبانی هم داره.

این سوالو از انجمن خودش بپرس.kleefa.ir وقتی عضو شدی توی سایت وارد انجمن بشو و سوالو مطرح کن.
در ضمن باید بگم که متصل به مای بی بی نمیشه خودم از کلیجا استفاده میکنم اما به هیچ عنوان متصل نشده و بقیه کاربرانش هم با این اتصال مشکل داشتند.
دلیل رو نمیدونم.
موفق باشی دوست عزیز.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۲۸، ۰۲:۵۱:۵۳ صبح)
آره درسته حق باشماست ، کلیجا با انجمن متصل نمیشه ، من فقط صفحه اول آموزش رو دیدم ولی الان که تا آخر رفتم دیدم همه سوالات بی جواب هستند
خب اینطوری که فایده نداره ، پس باید کلیجا رو کنار بذارم و برم سراغ اسکریپت دیگه !

غیر از کلیجا اسکریپت دیگری هست که بشود با مای بی بی ست کرد و اتصال از راه دور داشته باشد؟
پاسخ
دقیق نمیدونم.تو گوگل درمورد اسکریپ آپلود سنتر رایگان سرچ کن.اگر پیدا کردی قبلش به دنبال ست شدنش بگرد.
اما به نظرم ست کردن آپلود سنتر زیاد به درد نمیخوره.به عنوان مهمان بذار آپلود کنن.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۲۸، ۱۶:۳۳:۳۱ عصر)
درمورد بیاناتتون باید بگم در بسیاری از موارد اتصالش به مای بی بی ممکن نبوده.
اما درمورد سوالتون باید بگم یکم بعید هست که بشه و توصیه ای که میتونم کنم اینه که بجای منع کردن واسه اینکه جایی نشون نده اجازه بدید نشون بده ولی از واترمارکش استفاده کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۲۸، ۲۱:۱۵:۳۵ عصر)
سلام

من این آپلودسنتر رو انتخاب کردم ، ولی هاست رایگان اجازه راه اندازی آپلوسنتر رو نمیده و من برای اینکار باید یک هاست جدا داشته باشم ، خب یک سوال پیش میاد که واترمارک جریانش چی میشه؟
این اسکریپت واترمارک رو در دامنه ای غیر از خودش نمایش میده و من عکسهایی که آپ میکنم باید بیارم توی انجمنم و ان موقع واترمارک عمل میکنه ، حدثم درسته؟Undecided

آیا در این اسکریپت قابلیت تعریف کردن دامنه برای واترمارک هم وجود دارد؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان