هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: آیا از این سیستم خوشتان می آید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
85.71%
6 85.71%
نه
14.29%
1 14.29%
در کل 7 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی در مورد سیستم ثبت نام جدید
درود دوستان
بنده طرحی به ذهنم رسید که قابل اجرا هم هستش و خودم هم می تونم بسازمش
ولی گفتم اولا از شما نظرسنجی بکنم که آیا به دردتون می خوره یا نه!
خوب همتون می دونید که ثبت نام در انجمن های مای بی بی رایگان هستش و حتی نیازی به تایید مدیر نداره ( عضویت رو می گم نه بخش تایید توسط مدیر )
خوب حالا ما کاری کنیم که اگه کاربری خواست ثبت نام کنه اول ایمیل خودش رو وارد کنه و بعدش منتظر ارسال کد دعوت باشه
که مدیر در کنترپنل خودش می تونه کد دعوت رو برای این ایمیل بفرسته و کاربر در یک صفحه کد دعوت رو بزنه و اگه در دیتابیس موجود بود بخش ثبت نام براش باز بشه ( این ثبت نام کاملا جدا از بخش ثبت نام خود مای بی بی هستش ) و بتونه ثبت نام کنه
در این صورت هر کسی نمی تونه ثبت نام کنه
این ایده از سایت بلاگ دات آی آر برگرفته شده
در این سایت برای ایجاد بلاگ حتما باید کد دعوت ارسال بشه
خوب حالا اگه این سیستم رو دوست دارید در نظرسنجی بله و اگه دوست ندارید نه رو بزنید
و اما یه چیز دیگه
به چندتا همکار نیاز داریم
1-یه دونه گرافیست
2-یه نفر که php بلده ( خیلی زیاد نه کلا جهت اشکال یابی و اینا )

خوب حالا در نظرسنجی شرکت کنید و در صورت این که یکی از کار های بالا ازتون بر میاد در همین تاپیک اعلام کنید
سپاسHeart
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۸/۲۴، ۱۹:۲۷:۴۰ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۸/۲۴، ۲۱:۱۲:۱۸ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۲۴، ۲۱:۱۹:۵۳ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۲۴، ۲۲:۱۹:۳۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۰۰:۴۵:۱۵ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۱۴:۴۹:۴۲ عصر)
ایده ی جالبیست .

موفق باشید .
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۰۰:۴۸:۲۰ صبح)
ببخشید اینو میخواید پلاگین کنید با برای ثبت نام در مای بی بی ایران بزارید؟
ولی کلا طرح خوبیه خب.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
یک همچین پلاگینی در وی بی من خودم ترجمه و قرار داده بودم.

تایید ایمیل قبل از عضویت

به این صورت کاربر بروی ثبت نام کلیک میکنه
ایمیل رو وارد میکنه ، همان لحظه به صورت خودکار یک کدی به ایمیل کاربر ارسال میشه
بعد اون کاربر به صفحه ثبت نام هدایت میشه زیر نام کاربری و رمز عبور از کاربر میخواد همان کدی که ایمیل شده رو قرار بده...

به نظر این ایده از عضویت بعد ازتایید ایمیل خیلی بهتره! خیلیا عضو میشن ایمیل تایید نمیکنن و میرن نام های کاربری اشغال میشن
این امر باعث میشه لااقل یکی عضو شده بدونیم ارزش قائل شده و برای سایت ایمیل تایید کرده و خیلی معتبر تر از کاربرای دیگست.
پاسخ
(۱۳۹۲/۸/۲۵، ۱۴:۵۱:۴۴ عصر)MyBulletian نوشته است: یک همچین پلاگینی در وی بی من خودم ترجمه و قرار داده بودم.

تایید ایمیل قبل از عضویت

به این صورت کاربر بروی ثبت نام کلیک میکنه
ایمیل رو وارد میکنه ، همان لحظه به صورت خودکار یک کدی به ایمیل کاربر ارسال میشه
بعد اون کاربر به صفحه ثبت نام هدایت میشه زیر نام کاربری و رمز عبور از کاربر میخواد همان کدی که ایمیل شده رو قرار بده...

به نظر این ایده از عضویت بعد ازتایید ایمیل خیلی بهتره! خیلیا عضو میشن ایمیل تایید نمیکنن و میرن نام های کاربری اشغال میشن
این امر باعث میشه لااقل یکی عضو شده بدونیم ارزش قائل شده و برای سایت ایمیل تایید کرده و خیلی معتبر تر از کاربرای دیگست.

دوست عزیز لینک این پلاگین برای vb را قرار میدهید ؟
پاسخ
ممنون بابت استقبال همتون
دوست عزیزی که می فرمایید برای وی بی قرار دادید
کلا سیستم اون فرق می کنه
و در این سیستم مدیر باید تایید کنه تا کد براش ارسال بشه و پنل مدیریت این قسمت کلا جدا از مای بی بی خواهد بود
در ضمن به صورت پلاگین نیست و به صورت یه اسکریپت جداگانه هستش که نحوه نصب و اتصالش رو توضیح خواهم داد
و اگه یکمی دیگه استقبال بشه و همکار پیدا بشه شروع می کنیم به ساختنش
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان