هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید سایت و انجمن شما تا دو میلیون
سلام
من دو میلیون دارم و میخوام باهاش یه سایت یا انجمن بخرم
میخوام سایتی بخرم که نیازی به مطلب گذاشتن نداشته باشه در واقع سایت خدماتی باشه و اگه هم نبود اونقدر کاربر داشته باشه و کاربراش مطلب ارسال کنن که من دیگه مطلب ننویسم چون نمیخوام وقتم خیلی گرفته شه
و میخوام انجمنی بخرم که باز هم اونقدر کاربر داشته باشه تا کاربراش خودشون مطلب ارسال کنن و انجمن به وسیله کاربران به روز بشه و نیاز به وقت گذاشتن من نباشه
انجمن یا سایتتون رو هم تا دو میلیون میتونم بخرم
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۰۲:۰۰:۰۱ صبح)
درود

اگر سایت رتبه بالا میخواهید قطعا کسی 2 میلیون نمیروشه چون درآمد تبلیغاتش خیلی بیشتر از این حرفاس

فکر نمیکنم با 2 میلیون سایت مناسبی با اهدافی که دارید پیدا کنید. چون این مبلغ ، هزینه راه اندازی یک سایت برای چنین هدفی است!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstline (۱۳۹۲/۸/۱۷، ۲۳:۱۳:۴۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۱۷، ۲۳:۵۲:۵۲ عصر) ، alisajadi (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۰۰:۰۳:۰۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۰۱:۵۹:۴۷ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۱۶:۱۷:۳۲ عصر)
پیگرد حرف اقای نجفی شما میخواید درواقع با دومیلیون بهترین استفاده رو ببرید سایتی مثل پی سی دانلود که ماهانه 8 میلیون تومن درامد داره یا سایتهای مشابه در روز حداقل صد پست ارسالی دارن که همه از طرف مدیران هست و به همین خاطر جزو بهترین ها هستن بعد شما میخواید با این مبلغ هیچی هم مطلب ارسال نکنید و سایت توپ داشته باشید.یه جورایی امکان پذیر نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسطalisajadi (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۰۰:۰۳:۲۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۰۱:۵۹:۵۳ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۱۹:۲۶:۳۵ عصر)
(۱۳۹۲/۸/۱۷، ۲۱:۳۷:۱۶ عصر)alisajadi نوشته است: سلام
من دو میلیون دارم و میخوام باهاش یه سایت یا انجمن بخرم
میخوام سایتی بخرم که نیازی به مطلب گذاشتن نداشته باشه در واقع سایت خدماتی باشه و اگه هم نبود اونقدر کاربر داشته باشه و کاربراش مطلب ارسال کنن که من دیگه مطلب ننویسم چون نمیخوام وقتم خیلی گرفته شه
و میخوام انجمنی بخرم که باز هم اونقدر کاربر داشته باشه تا کاربراش خودشون مطلب ارسال کنن و انجمن به وسیله کاربران به روز بشه و نیاز به وقت گذاشتن من نباشه
انجمن یا سایتتون رو هم تا دو میلیون میتونم بخرم

سلام

شما میتونید با ایده قوی + گرفتن نویسنده

به مرور زمان به خواستتون برسید

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطalisajadi (۱۳۹۲/۸/۱۸، ۱۷:۴۸:۲۹ عصر)
کسی همچین انجمنی داشته باشه نمیفروشه نا برده رنج گنج میسر نخواهد شدBlush

ضمنا مراقب افراد شیاد باشید دیده شده انجمنی رو 3 ماهه میرسونن به اوج بعد میفروشن خریدار بیچاره خبر نداره بازدید و آمار اون انجمن همه دروغی و بکلینک هستش.
پاسخ
 سپاس شده توسطalisajadi (۱۳۹۲/۸/۲۰، ۱۶:۵۸:۴۷ عصر)
تو ساختش همراهی میکنم اگر دوست داشته باشید دوست عزیز.خیلی زود که نه ولی میتونی به چیزی که میخوای برسی.
زحمت داره اما بعدش ارزش داره برات.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطalisajadi (۱۳۹۲/۸/۲۰، ۱۶:۵۸:۳۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان