هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل آپلود فایل
دوستان سلام
مشکل من در آپلود فایل اینطوری است که فایلها ظاهرا آپلود میشن ولی وقتی از روی سایت دانلود میکنی فرمت فایل بهم ریخته است بعنوان مثال من یک فایل اکسل دارم که روی کامپیوتر خودم درست است وقتی اونو ارسال میکنم بعنوان پیوست موقع دانلود تمام اطلاعاتش بهم ریخته است لطفا راهنمایی کنید ممنون
پاسخ
شما در یک بسته (Zip) قرار بدید و بعد آپلود کنید Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۸/۲۲، ۱۲:۵۶:۱۵ عصر)
اگر از هاست رایگان استفاده میکنید طبیعی هست چون به خاطر امنیتی که قرار میدن ممکنه برخی از چیزا رو عوض کنن به صورت اتوماتیک درست مثل یه انتی ویروس که وقتی فایلی رو روی سیستم میریزید برخی از قسمتهای اون غیر فعال میشه.
اما اگر از رایگان استفاده نمیکنید با مدیر سرور در میان بذارید چون مشکل از هاستتون هست.
پاسخ
سلام

چند روزی است که نمی توانم در انجمن فایل پیوست کنم، در صفحه ارسال پاسخ فایل را اتچ می کنم و صفحه هم می رود

در حالت آپلود ولی وقتی صفحه رفرش می شود، فایلی آپلود نشده است.

پلاگین جدیدی هم نصب نکرده ام، تنها تغییر مربوز به تغییر سرور بود که نت افراز سایت ها را به سرور جدیدی برده است.
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۹، ۲۰:۳۳:۳۶ عصر)geo نوشته است: سلام

چند روزی است که نمی توانم در انجمن فایل پیوست کنم، در صفحه ارسال پاسخ فایل را اتچ می کنم و صفحه هم می رود

در حالت آپلود ولی وقتی صفحه رفرش می شود، فایلی آپلود نشده است.

پلاگین جدیدی هم نصب نکرده ام، تنها تغییر مربوز به تغییر سرور بود که نت افراز سایت ها را به سرور جدیدی برده است.

بنظرم میاد اشکال از هاستینگ باشه.

چون ورژن 1.8 را هم در یک فولدر برای تست نصب کردم، که در آن نیز فایل نمی توانم پیوست کنم.

البته با نرم افزار Filezilla می توانم فایل آپ کنم.

هاست آیا می تواند با تنظیماتی جلوی آپلود شدن فایل را بگیرد؟
پاسخ
دقت داشته باشید که فرمت فایل پیوستی با اون حجم توی لیست انواع پیوست باشه.
قسمت فایل های پیوست شده کنترل پنل مدیریت و کنترل پنل کاربری هم چک کنید.

خب هاست میتونه با ازکار انداختن توابع آماده از کارهایی جلوگیری کنه اما بازم شک دارم اینطوری باشه.جهت اطمینان خاطر تیکت بزنید و مشکل رو بیان کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۷/۱۰، ۲۲:۲۳:۰۷ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۱۰، ۲۲:۲۰:۰۵ عصر)firstboy000 نوشته است: دقت داشته باشید که فرمت فایل پیوستی با اون حجم توی لیست انواع پیوست باشه.
قسمت فایل های پیوست شده کنترل پنل مدیریت و کنترل پنل کاربری هم چک کنید.

خب هاست میتونه با ازکار انداختن توابع آماده از کارهایی جلوگیری کنه اما بازم شک دارم اینطوری باشه.جهت اطمینان خاطر تیکت بزنید و مشکل رو بیان کنید.

با سپاس از پاسخگویی شما.

فرمت و حجم پیوست ها منطبق با لیست مجاز پیوست است.

با پشتیبانی هاست هم چند روز پیش در میان گذاشتم، که گفتند خطایی که مشاهده می نمایید را اعلام نمایید.

خطایی برای من نمایش داده نمی شود. بلکه مشکل بدین صورت است که :

وقتی فایلی را انتخاب می کنم که اتچ بشه، صفحه می رود در حالت آپلود کردن ولی بعد از رفرش شدن اتوماتیک صفحه ارسال پاسخ

فایل اتچ شده ای مشاهده نمی شود.

مجددا به هاست این مطلب را گفتم که جواب زیر را دادند:

[تصویر:  58107345509826906750.jpg]

من فکر می کنم تابعی و یا موردی غیرفعال شده، چون این مشکل بعد از انتقال سرور بوجود آمده است.

دوستانی که در زمینه هاستینگ فعالیت دارند، آیا می دانند مشکل از چه توابعی می تواند باشد که به نت افراز

بگم آن ها را بررسی نمایند.
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۱۰، ۲۲:۳۳:۰۸ عصر)geo نوشته است: با سپاس از پاسخگویی شما.

فرمت و حجم پیوست ها منطبق با لیست مجاز پیوست است.

با پشتیبانی هاست هم چند روز پیش در میان گذاشتم، که گفتند خطایی که مشاهده می نمایید را اعلام نمایید.

خطایی برای من نمایش داده نمی شود. بلکه مشکل بدین صورت است که :

وقتی فایلی را انتخاب می کنم که اتچ بشه، صفحه می رود در حالت آپلود کردن ولی بعد از رفرش شدن اتوماتیک صفحه ارسال پاسخ

فایل اتچ شده ای مشاهده نمی شود.

مجددا به هاست این مطلب را گفتم که جواب زیر را دادند:

من فکر می کنم تابعی و یا موردی غیرفعال شده، چون این مشکل بعد از انتقال سرور بوجود آمده است.

دوستانی که در زمینه هاستینگ فعالیت دارند، آیا می دانند مشکل از چه توابعی می تواند باشد که به نت افراز

بگم آن ها را بررسی نمایند.

درود بر شما

بنده هم مدتهاست که این مشکل را دارم و تقریبا 4 ماه پیش بطور جدی پیگیر این موضوع شدم تیکهای ارسالی از مرز 40 تا هم رد شد و 40 پاسخ هم در کمال ادب و احترام دادند

اما در نهایت مشکل حل نشد و من هم بیخیال شدم

در این که مربوط به تنظیمات سرور هست شک نکنید . یکی دیگه از مشکلات بدی که در حال حاضر هست اینه که بیشتر مواقع سایت در حال عادی باز نمیشه و باید از فیل ش ک ن استفاده کرد . گاهی اوقات هم با فیل باز نمیشه و باید بصورت عادی وارد شد همین باعث میشه تعداد کاربرا بشدت افت کنه

حدود 5 سالی هست که بصورت حرفه ای سایت دارم
تعداد زیادی هاستینگ را تجربه کردم هنوز مانند نت افزار ندیدم سایرین حتی در نزدیکش هم قرار نمیگیرن

اما

با وجود پشتیبانی عالی و پاسخگویی بی نظیرشون نمی دونم چرا این مشکلات را حل نمیکنند . دانش بالایی در این کار دارند چون کارهاشون را دیدم بنابراین نمیشه مشکلات را بحساب نا اگاهی اونها گذاشت
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۷/۱۱، ۱۲:۰۹:۰۱ عصر)
یک مورد مشکوک دیگه ای هم هست، نمی دونم به این مشکل می تونه مربوط باشه یا نه:

آی پی سایت من الان :

178.33.20.66

ولی زمانی که سرور عوض شد (چند روز پیش)، پشتیبانی نت افراز ایمیل زد که آدرس آی پی جدید اکانت شما

به صورت زیر تغییر پیدا کرده است:

5.196.64.241

حالا با هر دو آی پی می توانم وارد دایرکت ادمین بشوم، آیا ورود به اکانت با دو آدرس طبیعی است؟

این مورد می تواند ربطی به مشکل آپدیت داشته باشد؟

پاسخ
مشکل حل شد.

دوباره تیکت به پشتیبانی زدم:

نقل‌قول: سلام

مشکل فوق بعد از انتقال به سرور جدید اتفاق افتاده است.

احتمالا تابعی در این خصوص غیر فعال است.

لطفا پیگیری نمایید.

جواب دادند تغییراتی در تنظیمات انجام داده ایم:

نقل‌قول: با سلام خدمت شما

به منظور رفع مشکل تنظیماتی توسط همکاران در شاخه موقت مورد استفاده توسط پی.اچ.پی برای آپلود فایل بر روی دامین شما

اعمال شده است.

الان که تست کردم، مشکل حل شده است.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۳، ۱۲:۰۷:۰۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۳۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل آپلود نشدن فایل پیوست spy4spy 2 2,935 ۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۰۱:۵۴:۳۰ صبح
آخرین ارسال: Behr☺uz
  مشکل باا افزودن به حجم php برای آپلود فایل kavehkorg 0 2,184 ۱۳۹۰/۲/۱۰، ۲۰:۴۸:۲۷ عصر
آخرین ارسال: kavehkorg

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان