هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته فوق العاده و منحصر به فرد King MD
من این قالب رو خریداری کردم قالب زیباییست فقط اونطوری که عکس نمونه دادید نیست لینک عکس رو ببینید رو ببینید.
http://farstwitter.ir/8949.jpg
پاسخ
درود

باید پست بیت رو عمودی کنید .

http://community.mybbiran.com/thread-90.html
پاسخ
پست بیت هم عمودی شد ولی درست نشد خواهشمندم یکی رسیدگی کنه
پاسخ
سلام،مفتخریم که این قالب مورد پسند شما واقع شده است.

نقل‌قول: پست بیت هم عمودی شد ولی درست نشد خواهشمندم یکی رسیدگی کنه

ببخشید که بنده دیر رسیدم،شما یک شات از پست بیت عمودی قرار بدید و بگید منظورتون کدوم قسمت هست تا راهنماییتون بکنم.

اگر هم منظورتون اینه که گزینه روی پست بیت عمودی قرار داره اما خود پست بیت عمودی نشده، توصیه میکنم موارد زیر رو چک کنید:

1- برید به قسمت کنترل پنل مدیر کل> تنظیمات> Show Thread Options> در بخش نخست (Post Layout ) گزینه Display posts using the classic layout رو فعال کنید و سپس ذخیره نمایید.

2-برید به قسمت کنترل پنل کاربر >منوی سمت راست > ویرایش تنظیمات > از ستون دوم گزینه "نمایش ارسال‌ها در حالت قدیمی. (مشخصات کاربر به صورت عمودی نمایش داده می‌شود)" رو تیک بزنید و ذخیره کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۶، ۱۰:۳۸:۲۶ صبح)
سلام میشه واسم مشکیشو اماده کنید
پاسخ
درود
میشه این قالب رو برای ۱.۸ آماده کنید؟
حرف نداره واقعا
پاسخ
 سپاس شده توسطjvd (۱۴۰۱/۳/۲۴، ۰۲:۳۸:۰۳ صبح)
سلام بسیار زیباست
کاش با 1.8 هم سازگارش میکردید!
پاسخ
 سپاس شده توسطjvd (۱۴۰۱/۳/۲۴، ۰۲:۳۸:۰۵ صبح)
اگه برای 1.8 آمادش کنید این پوسته رو خریداری میکنم
پاسخ
آقا این چه مسخره بازیه؟؟؟من یه سال میشه خریدم کسی برام نصبش نمیکنه این چه وضعشه؟؟؟؟این شد پشتیبانی جمع کنید این مسخره بازیارو من با مای بی بی ایران طرف هستم نه طراح قالب چون هزینرو ریختم اینجا اگر انجام نمیدید شکایت کنم از مراجع قضایی...
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۱۲:۱۹:۳۹ عصر)fwt نوشته است: آقا این چه مسخره بازیه؟؟؟من یه سال میشه خریدم کسی برام نصبش نمیکنه این چه وضعشه؟؟؟؟این شد پشتیبانی جمع کنید این مسخره بازیارو من با مای بی بی ایران طرف هستم نه طراح قالب چون هزینرو ریختم اینجا اگر انجام نمیدید شکایت کنم از مراجع قضایی...

سلام آخه چه ربطی داره اینجا فقط مثل یک فروشگاه عمل کرده مسئولیتی نداره
مثلا الان بخش بازارچه انجمن های وی بی طرف آنتی ویرویس برای فروش میذاره خراب باشه بعد مدیرکلش یا مدیرانش باید بیان جوابگو باشن؟ Big Grin

اگر مایل هستید دسترسی رو ارسال کنید نصب کنم برای شما
البته بهتره یکی از مدیران انجام بده فردا حرف و حدیثی نباشه Heart
[تصویر:  do.php?img=6622]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته منحصر به فرد WorldNetwork Ver 2 khp 14 13,192 ۱۳۹۱/۵/۶، ۱۲:۰۴:۴۹ عصر
آخرین ارسال: khp

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان