هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا کمک کنید!
عزیزم نمیخوام نا امیدت کنم ولی بیخیال این ماجرا شو.کسب در امد از نت نیازمن گذاشتن حداقل هزینه 7 میلیون تومن هست و تبلیغ و ساپورت بسیار زیاد.
سایتی مثل پی سی دانلود که ماهیانه 6 میلیون فقط پول تبلیغات میگیره روی سرورهایی داره کار میکنه که سالانه 30 میلیون هزینه میکنه.تازه اون هم با این همه سابقه کار و قدمت.
پاسخ
نقل‌قول: عزیزم نمیخوام نا امیدت کنم ولی بیخیال این ماجرا شو.کسب در امد از نت نیازمن گذاشتن حداقل هزینه 7 میلیون تومن هست و تبلیغ و ساپورت بسیار زیاد.
سایتی مثل پی سی دانلود که ماهیانه 6 میلیون فقط پول تبلیغات میگیره روی سرورهایی داره کار میکنه که سالانه 30 میلیون هزینه میکنه.تازه اون هم با این همه سابقه کار و قدمت.

بيشتر سايت هاي بزرگ خودشون سرور رو كلو كردن و فقط هزينه برق و شبکه سرور رو پرداخت مي كنن كه با اين اوصاف هزينه هاي پي سي دانلود به احتمال زير 30 ميليون مي آيد / باتشكر

Blush
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
بحث هاست رایگان رو به کجا می کشید دوستان..............؟

قیمت های بنگاهی رو بیخیال بشیم بهتره.

مشکل ایشون حل شده بهتره تاپیک رو ادامه ندیم.

کسب درامد هم بیشتر نیاز به تفکر داره تا سرمایه

امیدوارم ادامه ندید بحث رو

با تشکر
زیبایی ویبولتین در برابر کارایی مای بی بی هیچه

برای سپاسگذاری از زحمات دوستان از دکمه تشکر و اعتبار استفاده کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۲۳:۵۴:۱۱ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۷/۱۲، ۰۰:۰۸:۲۵ صبح)
نقل‌قول: بحث هاست رایگان رو به کجا می کشید دوستان..............؟

قیمت های بنگاهی رو بیخیال بشیم بهتره.

مشکل ایشون حل شده بهتره تاپیک رو ادامه ندیم.

کسب درامد هم بیشتر نیاز به تفکر داره تا سرمایه

امیدوارم ادامه ندید بحث رو

با تشکر

والا من خودم هم با ديدن پست مذكور متعجب شدم

ولي بايد دانسته ها رو گفت .

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطCSS (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۲۳:۵۵:۳۸ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۷/۱۲، ۰۰:۰۸:۲۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۴۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان