هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با مای کد
Information 
با سلام به همه

من میخوام به ادیتور ساده مای بی بی دکمه اضافه کنم

خوب باید حتما مای کد اون رو داشته باشم

وقتی مای کد رو میزارم کل انجمن به هم میریزه و همش به اون مای کد مربوطه مثلا مای کد متن پنهان کل انجمن مینویسه متن پنهان اما وقتی فیر فعال یا حذف میکنم درست میشه

حالا من چطوری میتونم مای کد به ادیتورم اضافه کنم بدون اینکه ظاهر انجمنم بهم بریزه ؟ممنون میشم کمکم کنیدBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۸/۲۴، ۱۲:۱۴:۱۷ عصر)
سلام
جستجو كنيد
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطlich king (۱۳۹۲/۷/۹، ۱۴:۴۲:۴۴ عصر)
خوب چی جست جو کنم من اول جست جو کردم به جایی نرسیدم بعد تاپیک زدم لطفا بگید من چی جست جو کنم تا بیاره؟Blush
پاسخ
مثال :

http://community.mybbiran.com/thread-813.html

http://community.mybbiran.com/thread-14824.html

و.......
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطlich king (۱۳۹۲/۷/۹، ۱۴:۴۲:۱۷ عصر)
از این پلاگین افزودن دکمه به ادیتور برای Mycode های ساخته شده -
Show Custom MyCode Button on

هم استفاده کردم باز مای کد همه انجمن رو ریخت به هم چطوری کاری کنم که انجمن رو به هم نریزه؟
پاسخ
کسی نبود یه کمکی برسونه ؟HuhHuh
پاسخ
مطمینید مای کدتون درسته
عبارت منظم واینا؟؟
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
بله درسته مای کد من تو یکی از همین اموزش های اینجا خوندم که نوشته بود نمیدونم div بود که باید بهش مای کد رو بشناسونی به صورت IP که نیاد انجمن رو بهم بریزه حالا یادم نمیاد Huh اما اموزشش رو نزاشته بود که چطوری بشناسونی
پاسخ
شما mycode منظورتونه (پیکربندی->مای کد)
یا کد که در بخش قالب می گذارن؟؟؟
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
من مای کد منظورمه میخوام تو ادیتور مای کد کوچک کننده عکس رو بزارم البته پلاگین گوچک کننده عکس دارم میخوام مای کد هم بزارم تو ادیتور یه پلاگین دانلود کردم از همینجا که میتونه دکمه تو ادیتور بزاره وقتی تو پیکر بندی قسمت مای کد اون مای کد رو میزنم و فعالش میکنم کل انجمن رو بهم میریزه وقتی غیر فعالش میکنم انجمن سالم میشه فقط همین مای کد نیست هر مای کدی بزارم اینطوری میشه یکی از دوستا گفته بود که باید مای کد رو به قالب بشناسونی که اینطوری نشه میخواستم بدونم چطوری میشه اینکار رو کرد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان