هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست باشیم !
سلام !
دوستان این وضع پشتیبانی کردن کاربران نیست ..

شخص خاصی رو نام نمیبرم ! اما یه سری از افراد توی این فروم هستند که مدیر هم هستند اما چنان خودشونو میگیرن که انگاری این سیستم Mybb رو ساختن و کل برنامه نویسیش با اونا بوده !!

یه قالب میزارن هزار بار قبلش نفرین و آه و ناله میکنن که اگه دانلود کنید حرام است و از گوشت سگ هم حرام تر !
این کار ها درست نیست اگه واقعا برای یه سیستم رایگان mybb دارید تلاش میکنید منت سر ما نزارید و نگید این کار رو میزارم اینجا کسی که استفاده نا درست کنه حلالش نمیکنم !
بیاین دوست باشیم . این بچه بازی ها رو هم بزاریم کنار .
 سپاس شده توسطدبیری (۱۳۹۲/۶/۲۷، ۲۳:۵۲:۰۱ عصر)
سلام دوست خوبم

بهتر هست روي اين مسائل زياد حساس نشويد

تمام وقت خودتون رو روي انجمن خودتون متمركز كنيد

البته ميدونم حتما ناراحت هستيد / زياد مهم نيست Blush

موفق باشيد
 سپاس شده توسطدبیری (۱۳۹۲/۶/۲۷، ۲۳:۵۱:۵۶ عصر)
من از دوستانی که باعث ناراحتیشون شدم عذر میخوام و فقط این تاپیک جنبه انتقاد داشت و تو هر جایی باید انتقاد بشه ..

من از دست یک سری از مدیران ناراحت هستم نمیدونم شاید منو اخراج کنند اما من مودبانه ازشون عذر میخوام اما متاسفانه حقیقته !
درسته بحث حاشیه ای هست اما لطف کنند یک مقدار رعایت کنند و محصولی رو که در اختیار ما میزارن با هزار منت و نفرین همراه نباشه !Heart
 سپاس شده توسطدبیری (۱۳۹۲/۶/۲۷، ۲۳:۵۱:۴۲ عصر)
یادش بخیر تا پارسال که دایم اینجا بودم نصف تاپیکا جنگ و دعوا توهین و بحث و انتقاد بود !

هنوزم هست ؟

دوست عزیز تجربه ثابت کرده از هرکی دلخوری دارین یا انتقاد دارین یا هرچی پیام خصوصی بهترین گزینس !!!

جز این نه تنها به نتیجه نمیزسید بلکه چند نفرم میان ی بحثی باز میشه فقط اعصابتون خورد میشه

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

سپاس شده توسطدبیری (۱۳۹۲/۶/۲۷، ۲۳:۵۱:۳۶ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۲/۶/۲۸، ۱۲:۳۷:۰۴ عصر)
انتقاد که چیز بدی نیست درسته ؟ همه ما عیب هایی داریم .. انتقاد های سازنده نیازه و این انتقاد هم سازندس که مدیران سعی کنند برای کاری که دارن انجام میدن آه و نفرین نفرستن به کاربران و هزاران شرط برای استفاده اش نزارن ..

اگه تاپیک مناسب نیست و به کسی بر خورده میتونید حذفش کنید
 سپاس شده توسطدبیری (۱۳۹۲/۶/۲۷، ۲۳:۵۱:۳۳ عصر)
درود

دوست عزیز کدوم تاپیک آه و نفرین فرستادن ؟Exclamation
نمیخوام بحث کنم . واقعا نمیخوام

اما در جواب نه کی گفته انتقاد بده ؟ اما عمومی ؟ ی درصد غرور هم برای طرف مقابلتون در نظر بگیرین
من نبودم اصلا نمیدونم دارین درباره کی صحبت میکنین تفاوتی هم نمیکنه

اما طرف اگر اشتباهم کرده باشه مسلما جلوی این همه یوزر نمیخواد بگه "ببخشید"

به خاطر اینه که میگم تو پیام خصوصی شانس بیشتری دارین ! طرف اگر اشتباهی کرده باشه و بخواد متوجه بشه فقط در اون صورت میشه ! اگرم اشتباهی نکرده باشه دوستانه قانعتون میکنه

اما اینجا ؟ هر کی از راه میرسه با دلیل یا بی دلیل ی چیز میگه دو طرف خونشون به جوش میاد و به دلخوری میرسه که به جواب نمیرسه !!

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۶/۲۸، ۰۰:۰۷:۴۵ صبح) ، kordan (۱۳۹۲/۶/۲۸، ۰۱:۱۰:۳۰ صبح)
درست میفرمایید
اما چون خواستم بحث جدی باشه اینجا مطرح کردم .
باز هم پوزش
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۲/۶/۲۸، ۰۱:۱۷:۴۱ صبح)
جهت جلوگیری از ایجاد اسپم تایپک را می بندم
همان طور که آقای khp اشاره کردند پ.خ بهترین راه هست.
در ضمن اگر شکایتی هست میتوانید به جناب نجفی پور( pars )نیز پ.خ کنید.

موفق باشید.
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۲/۶/۲۸، ۱۸:۱۸:۵۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۳۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان