هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما، قشنگ ترین قالب ها برای انجمن ها
درود

این موضوع را باز کردم تا بدانیم نظر شما در مورد قشنگ ترین قالب چیست.
دوستان عزیز اگر قالبی را روی هر یک از سیستم های انجمن سار مشاهده کرده اند که از نظر آن ها قالب کامل و در واقع بی نظیری بوده است لطفا لینک آن را قرار دهند تا به قالب های زیبا و کاربر پسند دانه تر پی ببریم و در برنامه های آتی، الگوی خود برای ساخت قالب های جدید قرار دهیم.
توجه داشته باشید که شما می توانید لینک هر انجمنی (چه داخلی و چه خارجی و با هر سیستمی) را که از نظر شما قالب آن زیبا است قرار دهید.

منتظر دیدن لینک های شما هستیم. Wink

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطbehrooz (۱۳۸۹/۱/۲۹، ۲۰:۰۵:۲۷ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۲۹، ۲۰:۰۷:۱۵ عصر) ، sco1385 (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۰۰:۱۶:۴۸ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۱۳:۳۵:۰۹ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۹، ۱۸:۰۵:۴۱ عصر) ، hadei (۱۳۸۹/۹/۱۶، ۱۸:۴۰:۲۰ عصر)
از دید من هر قالب سبکی خوشگل مخصوصا قالب انجمن قدیمم که تو امضام هست خیلی دوستش داشتم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۲۹، ۲۰:۱۴:۱۷ عصر)
قالب outline & MIBLUE اینا باحال بودن
با بزرگ و کوچک نباید مزاح کرد زیرا بزرگ کینه ور گردد و کوچک دلیر
( ارسطو )
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۲۹، ۲۰:۱۴:۱۹ عصر)
تاپیک خیلی خوبی هست ممنون ...
من از تالارهایی که از قالب تمام صفحه استفاده می کنند ، خوشم میاد .
نظیر http://proximaforum.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۲۹، ۲۳:۲۶:۴۶ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۹، ۱۸:۰۵:۵۵ عصر)
قالب هاي شيشه اي مثل ويندوز 7 و قالب هايي كه در پترن طرح هاي گرافيكي دارند.نه اون پترني كه عكس كوچيكه و تكرار ميشه ! يك پس زمينه اي مثل يك براش زيبا ! بسياري از قالب هاي زيباي ويبي هستش كه خيلي خوشكله.اگه امكان تبديل كردن براي ماي بي بي هستش حتما ميگم تا دوستان ماي بي بي تبديل و استفاده كنن.
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱/۲۹، ۲۲:۳۷:۰۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۲۹، ۲۳:۲۷:۰۴ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۹، ۱۸:۰۶:۰۶ عصر)
(۱۳۸۹/۱/۲۹، ۲۱:۵۲:۳۵ عصر)ZUNKED نوشته است: قالب هاي شيشه اي مثل ويندوز 7 و قالب هايي كه در پترن طرح هاي گرافيكي دارند.نه اون پترني كه عكس كوچيكه و تكرار ميشه ! يك پس زمينه اي مثل يك براش زيبا ! بسياري از قالب هاي زيباي ويبي هستش كه خيلي خوشكله.اگه امكان تبديل كردن براي ماي بي بي هستش حتما ميگم تا دوستان ماي بي بي تبديل و استفاده كنن.

این هم به خاطر پوریا Wink

http://community.mybbiran.com/thread-1494.html
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۰۰:۳۴:۰۳ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۰۲:۲۵:۴۱ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۱۳:۳۳:۴۳ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۹، ۱۸:۰۶:۱۴ عصر)
پوسته مای بی بی ساپورت (خدا رحمتش کنه) خیلی زیبا بود.
نسخه ترکیش رو دارم ولی فارسی سازی خیلی وقت میبره.
پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۱۵:۲۴:۵۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۱۸:۴۹:۲۵ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۹، ۱۸:۰۶:۱۸ عصر)
من الان از قالب اولترا بلوی اراک استار عزیز استفاده میکنم که واقعا قشنگ ، زیبا ، شکیل و بی عیبه مثل خودشBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۱۵:۲۵:۰۷ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۱۵:۴۰:۲۳ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۱۸:۴۹:۱۳ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۹، ۱۸:۰۶:۲۴ عصر)
درود
با سپاس گزاری از نظر دوستان،
سوال بنده این است که آیا در انجمن هایی که دیدن کرده اید قالبی دیده اید که نظر شما را خیلی جلب کرده باشد و دوست داشته باشید آن را داشته باشید ولی در جایی نمونه آن برای دانلود نباشد؟

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۲/۲، ۱۵:۳۱:۳۵ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۲/۲، ۱۷:۰۲:۰۴ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۲/۲، ۲۰:۱۹:۳۳ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۲/۲، ۲۲:۴۶:۵۷ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۹، ۱۸:۰۶:۳۱ عصر)
درود
واقعا انجمن هایی نیستند که قالب آن ها توجه را جلب کند؟
برای ساختن قالب برای نسخه 1.6 در درجه اول می خواهم قالب های زیبا و کم یاب درست کنم.
برای همین می خواهم ببینم چه قالب هایی از همه مورد پسند تر از آب درآمده اند.
البته برنامه آن متعلق به مرداد 89 می باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۳/۸، ۲۳:۱۹:۴۰ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۹، ۱۸:۰۶:۳۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان