هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن دکمه به SCEDITOR
Question 
سلام
متاسفانه راهی برای اضافه کردن دکمه به SCEditor پیدا نکردم اگر کسی راه حلش رو بلده لطفا قرار بده تا استفاده کنیم
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۲/۶/۱۹، ۱۱:۱۲:۱۱ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۰۸:۱۸ عصر)
این کمکی نمیکنه؟
http://www.sceditor.com/documentation/custom-bbcodes/
من به دکمه راست به چپ RTL و بالعکس نیاز دارم. اگه آموزش آپلود عکس از طریق ادیتور رو هم بتونین بذارید ممنون میشم.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۱۲:۱۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۳:۵۱:۲۸ عصر)
لطفا یه توضیح فارسی بدید این که ادم هیچی ازش نمیفهمه
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۱۲:۲۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۳:۵۱:۳۴ عصر)
من یه موضوع در رابطه با این مشکل ایجاد کردم اما متأسفانه نتیجه ای نداشت.
همچین آموزشی به شدت نیاز هست.
حیف این ادیتور خوب که چنین آموزشی براش نیومده. در سایت مرجع این ادیتور هم توضیحات پیچیده هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطfarshid142 (۱۳۹۳/۲/۳، ۲۰:۳۶:۰۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۱۲:۳۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۳:۵۱:۳۷ عصر)
یعنی تو این انجمن به این بزرگی هیچکس پاسخگو نیست؟!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۱۲:۳۹ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۵، ۱۳:۵۱:۴۸ عصر)
موفق شدم دکمه به ادیتور اضافه کنم ولی با مای کدها به مشکل برخوردم

مشکل که کامل رفع شد آموزشش رو میذارم و هرچندتا دکمه که بخواین میتونین اضافه کنید

دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه همینجا اعلام کنه که بقیه دوستان هم مشکلشون رفع بشه

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان