هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی قالب مثل این سایت
ای کاش این امکانات رو کسی لیست میکرد تا متوجه منظور دوست عزیزمون میشدیم ولی قالب فعلی که روی این سایت بود و من دیدم قالب خوبی بود و میشه اون رو طراحی کرد.Heart
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
 سپاس شده توسطsalondaran (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۱۸:۰۷:۱۸ عصر)
سلام استاد نجفی عزیز ، خوبی این تاپیک این بود که من و آقای غلامیان با یک استاد بزرگ آشنا شدیم . من باور نمی کردم که بشه چنین قالبی برای مای بی بی طراحی کرد . البته باز هم میشه کارهایی کرد . فعلا دنبال یه هدر خوب و متناسب با این قالب هستم که زیبایی قالب بیشتر بشه .
واقعا سپاس گذارم از شما .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۱۳:۵۹:۳۰ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۲۰:۱۰:۲۱ عصر)
البته خدمت دوستانی که عبارت "ریپ" رو که من معنیش رو نمیدونم و نمیدونم کی این اصطلاح رو اختراع کرده عرض کنم که چون این قالب برای vb رایگان بود من قالب رو برای mybb طراحی کردم
البته زیر قالب هم لینک سایت vb رو هم اضافه کردم به عنوان طراح اصلی

پس هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ شرعی خیالمون راحت هست Shy
 سپاس شده توسطsalondaran (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۱۸:۰۷:۱۰ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۲۰:۱۰:۴۵ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۲۳:۱۰:۰۹ عصر)
فکر نمیکنم نیازی باشه تا روی طرح هایی که به شکل وی بی شکل میگیره لینک مبدا قرار داده بشه چون سازندشون این سایت ها نیستند .

ولی در هر حال ممنون از زحمتی که کشیدید قالب بسیار زیبایی است.Heart
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
از نظر الگو برداری من خودم اصرار داشتم به این طراحی ، جناب استاد نجفی یک طرح بسیار زیباتر پیشنهاد دادن اما از اونجا که من می خواستم پهنای صفحه بیشتر باشه و ساید بار کشویی هم داشته باشه این قالب دوست داشتم . در ضمن بعضی قسمت ها رو خودم تغییر دادم . Big Grin

مثلا آیکون ها رو Big Grin

Cool
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۲۰:۴۳:۲۸ عصر)
بنده هم از جناب نجفی کمال تشکر رو میکنم قالب بنده هم به همون سبک ولی تو هدر کمی تغییرات داده شده اما به دلیل اینکه میخوام امکانات بیشتری ایجاد کنم هنوز پیشفرضش نکردم
از همه چیز برام مهتر این بود که ایشون نسبت به مشتری و کارشون احساس مسئولیت بالایی دارندBlush
منظورتون از جناب نجفی GreyWolf هست ؟

اگر بله لطفا جناب نجفی عزیز برای طراحی قالب به بنده هم پ.خ بدید .

با تشکر
 سپاس شده توسطCSS (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۲۱:۵۳:۲۹ عصر)
بله دوست عزیز
مطمئن باشید که پشیمون نمیشید از اینکه به GREYWOLF سفارش قالب بدید .
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان