هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست بسیار مهم ازکاربران عزیز مای بی بی ایران{مطالعه فرمایید}
سطح فرهنگ خودمون رو بالا ببریم و سعی کنیم واسه کارای خوب پول بدیم ، همه ی اهداف محقق میشه !

البته با همکاری مدیران
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۹/۷، ۲۰:۰۸:۴۹ عصر)
بالا باش...
پاسخ
(۱۳۹۲/۷/۱۸، ۱۶:۰۹:۰۳ عصر)number-one نوشته است: سلام

یک نکته ای رو که من بهش اعتقاد دارم اینه که کسی به این صورت نمیاد کار کنه

اصولا بیشتر دوستان مایلند که به صورت انفرادی کارشون رو پیش ببرن

نه گروهی ، این یک واقعیته که اکثر کارهای گروهی به خاطر نبود برنامه منظم و حس مسئولیت بعد از مدتی از هم پاشیده

اما نظر من اینه که استاتر عزیز ، قبل از بیان شروع دعوت به کار گروهی ، یک چارت زمانبندی و تنفیذ مسئولیت درست کنن

به این صورت که حتی من تازه کار هم بتونم در این گروه فعالیت کنم (با همان اطلاعات کم)

تقریبا مثل یک گانت چارت که با ام اس پروژکت ساخته میشه یا حتی یک فایل پی دی اف ساده

خوبی اینکار به اینه که

اولا همه از همدیگر نمی پرسن خوب باید چیکار کنیم

دوما کار ها بر اساس نیاز پیش میره

سوم میشه از ظرفیت بالای افراد نهایت استفاده رو برد

چهارم در صورتی که یکنفر به هر دلیلی مایل به ادامه کار نیست ، کار رو هوا نمیمونه و این خودش علاوه بر ادامه پیشرفت کار
از سرخوردگی و شکایت سایرین هم کم میکنه

حالا بحث در مورد گروه شد خواستم چند تا نکته اضافه کنم.
کار گروهی در بحث ساخت پلاگین ، قالب ، و.... داره از هم میپاشه !
شما یک لحظه فکر کنید هر کسی که یاد میگیره دتا کد بنویسه سریع زیر امضاش میزنه طراحی اختصاصی !!
و دیگه حتی نمیتونی باهاش حرف بزتی چون دیگه بلد شد کد بنویسه Angel
این تازه کارها همشون نیاز به راهنمایی دارند نیاز دارند تا چک و چون کار بهشون یاد داده بشه طراحی قالب فقط تغییر چارتا جدول نیست !! بارها شده از کاربران که تسلط به پی اچ پی دارند درخواست کردم که با همکاری هم یک نسخه قالب ارائه بدیم که روش دو سه تا پلاگین اختصاصی هم داشته باشد اما هیچکدوم همکاری نمیکنند.
در هر حال خوب میشد اگر به طور گروهی میشد کار کرد البت درخواست های زیادی از طرف کاربران میشود اما در عمل هیچکس نیست ! چرا؟
در هر حال اگر واقعاً کسی بخواهد به طور حرفه ای کار کند بایستی یک گروهی اعم از کسانی که به اچ تی ام ال ، سی اس اس ، سی اس اس 3 ، پی اچ پی ، جاوااسکریپت ، و.... تشکیل شود تا بتوانند از ایده های همدیگر استفاده کنند.

در هر حال خواستم بگم دوستان کار گروهی تقریبا نابود شده.
مای بی بی رو فقط به خاطر رایگان بودنش نصب میکنند و بعد یک مدت اندک میرند سراغ وی بی !!
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
دوستان من هم به نوبه ی خودم از این بحث استقبال میکنم و چند نکته ای رو میگم ...

اول از همه شاید براتون جالب باشه بدونید من از وی بی اومدم مای بی بی ... Big Grin

حالا مهم علتشه !

شما هر چقدر هم که سر انجمن های وی بی کار کنی مثل همدیگه ن ... Dodgy

اما به قول دوستان توی مای بی بی با یه تغییر کوچک میشه خیلی کارا انجام داد ...

همه ی دوستان درست میگن ! من نمیتونم بگم فلان فرد داره اشتباه میگه ...

و نظر من راجع به این مسئله اینه که :

آقا شما برو توی فروم وی بی ... به ما فوش میدن ... مسخره مونم میکنن ... روزی هم 1000 تا امکانات جدید برای کابراشون میاد ... رایگان هم هستن ((اما بحث رایگان و غیر رایگان بودنش مهم نیست و من فقط گفتم)) اونوقت کی این امکانات رو ارائه میده ؟ همه ی برنامه نویسا و ... اونم با زبان مهربونی !!

اما برنامه نویسای اینجا نمیشه باهاشون حرف زد ... فکر کنم شعارشون اینه که کُلا کاربران عادی دشمنن ... هر کسی میگه نه بگه تا من رگ خودمو بزنم ... Smile

حق رو به کاربرا میدم بیشتر اما خوب ماشالله ... جرات نیس به کاربرا بگی فلان پلاگین پولیه ...
میره 1 سال سرچ میکنه رایگانشو گیر بیاره اما حاضر نیست بیاد با اطمینان یه پلاگینی که زحمت هم پاش کشیده شده بده ...

یه پلاگین بانک نوشته شد ... دیه کُلا تا 100 سال آینده فکر کنم همینطوری توی بورس بمونه ... کُلا مای بی بی تخته شد ...

خوب اینا همه ضعفه ...

با تشکر ...
ما که رفتیم ... اینجا مال ما نیست ...
پاسخ
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان