هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من یه مشکل دارم
یعنی برای من درست ست شده dns هام
پاسخ
متوجه نشدمHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطsoheilgh (۱۳۹۲/۶/۲، ۲۱:۳۲:۵۹ عصر)
داداش گفته اونای که ثبت نام کردن مشکلی ندارن یعنی من فقط باید صبر کنم
پاسخ
تنها چیزی که اطلاع دارم این هست که باید شما صبر کنید و بعد از یک هفته اگر درست نشد به خودشون اطلاع بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطsoheilgh (۱۳۹۲/۶/۲، ۲۱:۳۲:۵۴ عصر)
ببخشید آخرین سوالم رو میپرسم سرتونم درد آوردم پس چرا گفته بود dns هاتون تنظیم نیست
پاسخ
مشکل از طرف دیتا سنتر بوده چون چنین چیزی در هاست رایگان بی معنی می باشد
پاسخ
 سپاس شده توسطsoheilgh (۱۳۹۲/۶/۲، ۲۱:۳۲:۵۲ عصر)
استفاده از هاست های رایگان فقط وقت تلف کردن هست و بس.تک بی بی ایکس زد ان و ... همه سایتهایی هستن که بدون احترام به فعالیت انجمن هر لحظه اون رو حذف میکنن.توصیه میکنم هاست رو تهیه کنید و دامین رو هم به همین ترتیب و با خیال راحت کل سایت رو در دست خود داشته باشید و از حذف ترسی نداشته باشید.مشکلات اینچنینی که دی ان اس رو هم بهانه میکنن ندارید.اصلا دی ان اس ربطی به هاست رایگان نداره. موقع ثبت نام همه چی رو از شما میخوان دقیقا مثل میهن بلاگ.
پاسخ
 سپاس شده توسطsoheilgh (۱۳۹۲/۶/۳، ۱۷:۱۸:۵۵ عصر)
من الان 1 دامنه ی .tk روی هاست رایگان xzn.ir دارم کار می کنم و dns شما شاید به خاطر اینه که شما زمانیکه داشتی هاستتو ثبت می کردی جوری زدی که 1 دامنه از جایی دیگه زدی یعنی xxx.xzn.ir نیست نام دامنت

زمانیکه می خواهید دامنه ثبت کنید با شرکتتون که دامنه رو در اونجا می خواهید ثبت کنید در ارتباط باشید و حتما اگز اولین بارتون هست یک اموزش عکسی یا فیلمی ببینید که بهتر متوجه شید تا احتمال خطاتون بیاید پایین Big GrinBig Grin
انجمن کودک من

مخصوص مادر پدرای گرامی

my-child.tk

[تصویر:  bannner.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطsoheilgh (۱۳۹۲/۶/۳، ۱۷:۱۸:۵۷ عصر)
من برای این که بخوانم دامه tk مثلا chelsea.tk داشته باشم باید ساب دامین رو انتخاب کنم
پاسخ
سلام

نه دوست عزیز

شما ابتدا از سایت dot.tk دامنه مورد نظرتون رو ثبت کنید . و DNS هاش رو تنظیم کنید رو سرویس مورد نظرتون.

برای مثال
ns1.xzn.ir
ns2.xzn.ir
ns3.xzn.ir
ns4.xzn.ir

سپس وارد سی پنل بشید و اگر میخواید اکانت جدید بسازید . باید گزینه Domain رو انتخاب کنید و اسم دامین و ... رو بدید و اکانت ساخته میشه.

اگر میخواید در اکانت قبلیتون برای مثال در soheilgh.xzn.ir ازش استفاده کنید وارد سی پنل بشید و به قسمت Park Domains مراجعه و اسم دامین رو وارد کنید.

موفق باشید.
زیبایی ویبولتین در برابر کارایی مای بی بی هیچه

برای سپاسگذاری از زحمات دوستان از دکمه تشکر و اعتبار استفاده کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطBeautyStar (۱۳۹۲/۶/۳، ۱۸:۰۱:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان