هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با دکمه های css
درود

اساتید در قالب هایی که دکمه های css دارند یک مشکلی وجود داره اونم اینه که وقتی روی دکمه ی سپاس کلیک میکنی سپاس انجام میشه ولی تا صفحه رو ریفرش نکنی دکمه ی سپاس به حذف سپاس تبدیل نمیشه.

میخوام بدونم راهی برای حل این مشکل هست؟

اگه نیست پس لطفا بگید چه طوری میتونم دکمه های سپاس و حذف سپاس رو از css در بیارم؟
پاسخ
از جایی که قالب رو گرفتید بپرسید.
دوما از کدوم پلاگین سپاس استفاده می کنید؟
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
دوست من ربطی به نوع قالب نداه من هر قالبی که دکمه ی css داشت رو تست کردم همه همینطورین.

پشتیبانی من اینجاست و من هم اینجا میپرسم

ربطی هم به پلاگین سپاس نداره دکمه های نقل قول ارسال هم همینطورن.

لطفا اگه میدونید جواب بدید اگه نمیدونید لطفا حاشیه ایجاد نکنیدSleepy

سپاسHeart
پاسخ
اقا صالح عزیز یکم اروم تر دوست من.
درمورد دکمه برمیگرده به قالبتون که چرا پذیرا نیست حذف سپاس رو تغییر بده.از صحیح بودن متغیرهای سپاس مطمئن بشید و چون دکمه های نقل قول و ... تغییر تعرفه در دکمه ندارن این مشکل رو ندارن اما دکمه سپاس باید سریع عوض بشه پس نمیشه با اون دکمه ها مقایسش کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۲۰:۴۰:۰۷ عصر)
ببخشید رضا جان

دکمه ها تغییر که میکنه ولی نه به صورت آژاکس تا صفحه ریفرش نشه تغییر نمیکنه باید حتما صفحه ریفرش بشه تا دکمه به حذف سپاس تغییر کنه. من تا حالا قالبی ندیدم که دکمه هاش css باشه ولی این مشکل رو نداشته باشه

تنها راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که دو دکمه ی سپاس و حذف سپاس رو دقیقا مثل css به صورت عکس بسازم بعد کدهای سپاس رو پیدا کنم کلاس جداگونه براش تعریف کنم تا به صورت عکس باشه.

منتها مشکلی که دارم اینه که کدهای همه دکمه ها رو پیدا کردم به جز سپاس تو قالب های Post Bit Templates نبود تو Show Thread Templates هم گشتم نبود تو قالب های سراسری هم نبودAngel
قبلا هم در مورد اینکه این کدهاش کجاست سوال شده بود که کسی پیدا نکرد.

ولی خوب اساتید استایلر باید بدونن اگه بهم بگن کجاست ممنون میشم.
پاسخ
احتمال اینکه از نسخه ناقص پلاگین سپاس استفاده کرده باشید هم هست.نسخه های دیگه رو هم چک کنید ببینید مشکل پا برجاست
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۶/۱، ۰۱:۰۳:۵۷ صبح)
من از آخرین نسخه 3.9.1 که جناب نجفی پور قرار دادن استفده میکنم بعید میدونم از نسخه باشه چون با قالب دیفالت مشکل نداره ضمنا نسخه های قبلیش رو نصب کنم سپاس ها میپره

الان یک سایت دیدم که از همین قالب استفاده میکرد از مدیرش پرسیدم چه طوری مشکل رو حل کرده گفته همین مشکل رو داشته ولی خودشم یادش نمیاد چه طوری درست کرده آدرس یک پشتیبانی دیگه رو داد ولی من پارسی ساز مای بی بی ایران دارم میدونم اونا جوابم و نمیدن پس نمیپرسم.

استایلر ها مرحمت کنن این مشکل منو رو حل کنن حالا پولی یا رایگان فرق ندارهHeart
پاسخ
خوب حالا شد من خودمم این مشکل رو داشتم
دلیلاینکه نمی تونید در هیج جای قالب کدش رو پدا نمی کنید اینه که درداخل فایل پلاگین هاست وفقط متغیرش داخل هست .
به فایل پلاگین سپاس مراجعه کنید.
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان