هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ست کردن mybb بر روی وردپرس
Shocked 
با سلام دوستان عزیز

از اونجایی که انمجن وردپرس بسته شد اومدم سوالم رو اینجا مطرح کنم ، می خواستم بدونم ایا می شه که انجمن ما بی بی رو بر روی وردپرس ست کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Angel
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۰۸:۵۵:۵۹ صبح)
لطفا قبل از زدن تاپیک جستجو کنید.
این آموزش:
http://community.mybbiran.com/thread-982.html
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۲۵، ۱۶:۳۷:۱۵ عصر) ، p30d30 (۱۳۸۹/۱/۲۵، ۱۷:۵۸:۲۶ عصر)
دوست عزیز اون قرار دادن اخرین ارسال هاست من می گم ست کردن ، یعنی اینکه کسی تو وردپرسم عضو شد اونجا هم اتوماتیک عضو بشه این ور لاگین شد اون ورم لاگین بشه ، مثل phpbb برای نیوک اونجوری می گم
پاسخ
این پلاگین رو تست کردید؟
باید روی WP نصب شود
http://wordpress.org/extend/plugins/wordbb/
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۲۵، ۲۳:۲۵:۵۵ عصر) ، p30d30 (۱۳۸۹/۱/۲۵، ۲۳:۴۳:۳۴ عصر)
این پلاگین کارمو راه انداخت الان کامل رو هم ست شدند ، ولی بازم اخرین ارسال های انجمنش اونی که می خواستم نیست من اخرین ارسال انجمن مثل همین موضوعات مشابه که این پایین هست باشه کافیه
پاسخ
سلام
منم از این پلاگین تو ورد پرس استفاده کردم ولی نمیدونستم چجوری باید فیلدهاش رو پر کنم.
میشه راهنماییم کنین؟
پاسخ
ببین من از رو سایتم پا کردم ولی تا اونجایی که یادم هست
یکیش می گه تو کامنت ها هم نشون بدم
یکیش می گه کامنت ها رو منتقل کنم به انجمن
یکی می گفت کدوم بخش رو از اخرین ارسال ها نخونم (مثلا بخش های خصوصی رو نشون نده تو وردپرس )
کاربرانی که پست هاشو نشون ندم
برای اطلاعات دیتا بیستم می تونی فایل کانفیگ انجمنت رو باز کنی پرشون کنی از اونجا
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۳:۰۳:۳۷ عصر)
(۱۳۸۹/۱/۲۶، ۰۸:۳۳:۵۳ صبح)p30d30 نوشته است: ببین من از رو سایتم پا کردم ولی تا اونجایی که یادم هست
یکیش می گه تو کامنت ها هم نشون بدم
یکیش می گه کامنت ها رو منتقل کنم به انجمن
یکی می گفت کدوم بخش رو از اخرین ارسال ها نخونم (مثلا بخش های خصوصی رو نشون نده تو وردپرس )
کاربرانی که پست هاشو نشون ندم
برای اطلاعات دیتا بیستم می تونی فایل کانفیگ انجمنت رو باز کنی پرشون کنی از اونجا

سلام
ممنون از پاسخی که دادین.
ولی انصافا خودتون از این چیزایی که نوشتین سردر اوردین؟
من از کجا بهمم اون یکیش که منظور شما بوده کدوم فیلد بوده؟
پاسخ
ببین از گوگل ترانسلتر استفاده کن ترجمه کن می فهمی دیگه گلم ، زیاد سخت نیستش ولی ببین اصلا چیز جالبی نیست ، چون الانم حوصله ریختنش رو ندارم که دونه دونه توضیح بدم به خدا
پاسخ
(۱۳۸۹/۱/۲۶، ۱۲:۴۷:۲۷ عصر)p30d30 نوشته است: ببین از گوگل ترانسلتر استفاده کن ترجمه کن می فهمی دیگه گلم ، زیاد سخت نیستش ولی ببین اصلا چیز جالبی نیست ، چون الانم حوصله ریختنش رو ندارم که دونه دونه توضیح بدم به خدا

سلام
ممنون از راهنمایی تون.
من تازه چند روزه با ورد پرس دارم کار میکنم برای همین زیاد باهاش اشنایی ندارم با توجه به توضیحات شما فهمیدم که چیز مناسبی نیست و باید بی خیالش بشم.
تشکر از توضیحاتتون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان