هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پروفایل کاربران !
خیر , درست قرار دادید !

کد ها رو ابتدا در نت پد و سپس در مقصد کپی کردید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۵/۲۵، ۰۰:۴۲:۱۲ صبح)
مثل اینکه این کار داره بیخ پیدا میکنه Big Grin
نکته یکم اینکه هر کدی را در قالب خودتون جایگزین نکنید ( اگر هم کردید بک آپ برای برگرداندن بگیرید ) هر قالب مشخصات خودش را دارد .
نکته دوم در صفحه مربوط به پروفایل مورد نظر شما کد ناقصی وجود دارد که باید کامل تر باشد اما نیست
یعنی این کد
کد php:
<textarea name="message" id="message" rows="8" cols="10" tabindex="2"></textarea
که باید به صورت زیر باشد تا دستور تنظیم عرض کادر را هم داشته باشد یعنی به صورت زیر
کد php:
<textarea style="width: 100%; padding: 4px; margin: 0;" rows="8" cols="10" name="message" id="message" tabindex="2"></textarea
این کد طبق دستور قالب خودتان در بخش های سالم دیگر است .
نکته سوم اینکه ایجاد فاصله در عرض را با دستورهای<tr><td></td></tr> انجام دهید برای روشن تر شدن مطلب سورس دیگر سایت ها را ببینید و الگو برداری ( نه کپی برداری ) کنید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۵/۲۵، ۰۰:۴۲:۰۹ صبح)
دوست عزیز , جناب میدوری قالب ایشون هم مانند قالب بنده بود , وگرنه بنده کدهای قالب خودم رو در اختیار ایشون قرار نمیدادم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۲/۵/۲۵، ۰۰:۳۸:۰۷ صبح) ، SAEED.M (۱۳۹۲/۵/۲۵، ۰۰:۴۲:۰۷ صبح)
این کد :

کد php:
<textarea name="message" id="message" rows="8" cols="10" tabindex="2"></textarea

در قسمت profile_comments_form موجود بود ...

در هر صورت من از قید این مشکلات گذشتم ...

ممنون دوستان .. بابت راهنمایی هاتون ... حالا خودم یکاریش میکنم ...

مررررسی ... Heart

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۱۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان