هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالبم اسکرول نداره
سلام

دوستان و طراحان عزیز

من با قالب جدید سایتم مشکل دارم اینه که اسکرورل کشویی پایین کار نمیکنه یعنی وقتی تصویری بزرگتر از عرض انجمن قرار میدم اسکرولی وجود نداره که بشه بقیه ی تصویر رو دید پلاگین هم اندازه کردن تصویر با انجمن تا حدودی مشکل رو حل کرده ولی بازم دوتا ایراد داره اول اینکه تا تصویر کامل لود نشده تغییر اندازه پیدا نمیکنه و دوم اینکه بعد از تغییر اندازه وقتی روی نوار بالای تصویر کلیک میکنم تا در اندازه ی واقعی دیده بشه باز هم اسکرول وجود نداره و نمیشه ادا مه ی تصویر رو دید ظاحرا این سیستم برای این قالب تعریف نشده ولی من خیلی برای ادیتش زحمت کشیدم و چند هفته وقت گذاشتم تمام مشکلاتشم حل کردم لطفا کمک کنید.

نمونه مشکل در این تایپیک اگه روی نوار عکس کلیک کنید تا در اندازه واقعی نشون داده بشه کاملا متوجه مشکل میشید.

http://musicsazan.ir/Thread-%D8%AF%D8%A7...8C-Octopus

منتظر یاری سبزتان نزارید نا امید بریمHeart
پاسخ
آقا رضا برای شما مشکل نداشت چون رزولیشن مانیتورتون احتمالا از مال من بیشتره حالا اگه تصاویر بزرگتر باشه مشکل پیش میاد.

مشکل کلیم اینه که قالبم قابلیت اسکرول افقی ندارهSad
پاسخ
با درود
اینکه چرا اسکرول ندارید مشکلی است که در سایت مادر ( انگلیسی ) اگر بروید در انجمنی به نام تست این مشکل مطرح شده و راه علاجی هم پیدا نشده و به نظر من نیازی هم نیست . در ضمن آدرسی که دادید را دیدم همه چیز درست است و باید تا لود تصویر صبر کرد تا صفحه جمع و جور شود . ( حداقل عرض سایت شما 1100 پیکسل است که استاندارد نیست یعنی بزرگتر است حداقل عرض پوسته را روی 960 ست کنید تا برای همگان قابل دیدن باشد ) .
اسکرول افقی که شاید شما در جایی دیده باشید در حالت آیفریم و کد گذاری ها ایجاد میشود در غیر اینصورت اسکرول در پست ایجاد نخواهد شد .
فقط جهت پیشنهاد عرض می کنم که تصویر را با حجم کمتری در سایت بگذارید بویژه تصویری که در آدرس داده شده قرار دارد این تصویر فقط جهت پیش نمایش است ( 552 کیلو بایت ) و با کیفیت و بی کیفیت چندان اثری در بیننده ندارد پس چه بهتر که با حجم فشرده تری باشد تا کاربر به سرعت بتواند تصویر را ببیند و اندازه را هم مراعات کنید تا نیازی به پلاگین هم نباشد و از همه مهمتر اینطور چیزها را در جایی که متعلق به خودتان است آپلود کنید تا فردای روزگار با بسته شدن این قبیل آپلودسنترها دستتان در پوست گردو نماند . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۲۲، ۱۸:۰۲:۱۳ عصر)
درود
با تشکر از توضیحات و راهنماییهای کامل و مفیدتونHeart

ولی در خود قالب دیفالت وقتی چیزی تو عرض انجمن جا نشه به صورت خودکار اسکرول ظاهر میشه و میشه اینطرف و اونطرف رفت

عرض پوسته رو از کجا باید ویرایش کنمHuh
پاسخ
خوب پس اگه اینطوره من اسکرول نمیخوایمWink

حالا عرض قالب رو چطوری ویرایش کنم که تو مانیتور های میختلف مشکل نداشته باشه همونطور که آقای میدوری گفتن عرض قالب زیاده یا بهتره اینجوری بگم در حالت عادی که به انجمن نگاه میکنیم انگار 10 در صد زوم کردیم و همه چیز بزرگتر از حد معمول نشون داده میده ممنون میشم کسی کمک کنه این مشکل هم حل بشهBlush
پاسخ
نه من منظورم این نبود میخوام کلی رزولیشن قالب رو تغییر بدم اگه دقت کنید تو انجمن ما همه چیز بزرگتر از حد طبیعی هستش حتی نوشته ها من خودم همیشه یک درجه زوم اوت میکنم و از انجمن استفاده میکنم میخوام کلی همه چیز کوچیکتر بشه نه فقط عرض قالب سرچ زیاد کردم ولی به نتیجه نرسیدم Sad
پاسخ
پوسته شما مشکلی به آن صورت ندارد ( دارای عرض متغیر با 93درصد هستید ) . فقط تصاویر را رعایت کنید تا سرعت سایتتون هم بالا رود در ضمن تنظیم پلاگین کوچک کردن تصویر را روی 650 بگذارید تا عرض سایتتون هم متعادل شود . فونت های مورد استفاده هم به اندازه کافی کوچک هستند و با زوم اوت کردن , برای دیدن نوشته ها باید متوسل به ذره بین شد . Big GrinHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۰۱:۵۷:۴۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان