هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش بک آپ گیری از یک قالب در مای بی بی
سلام,نماز و روزه هاتون قبول حق باشه اینشالله
شما فرض کنید من یک قالب رو نصب میکنم روی سیستم مای بی بیم و کلی تغییرات هم توش به وجود میارم تا جایی که از این رو به اون رو میشه.
حالا میخوام از این قالب که کلی تغییرات توش به وجود آوردم یک بک آپ بگیرم که اونو توی سیستمم داشته باشم و هرجای دیگه خواستم ازش استفاده کنم.
راهی هست؟حتی اگر پیچیده باشد؟
پاسخ
بله که هست، برو توی پنل قسمت پوسته ها و از پوسته مورد نظرت یک خروجی بگیر، به همین سادگی ...
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۱:۰۲:۱۶ صبح) ، yavar99 (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۵:۴۰:۳۰ عصر)
(۱۳۹۲/۵/۱۴، ۰۷:۰۵:۲۱ صبح)mhy نوشته است: بله که هست، برو توی پنل قسمت پوسته ها و از پوسته مورد نظرت یک خروجی بگیر، به همین سادگی ...

با تشکر از شما، من از پوسته خروجی گرفتم، از قالب چگونه می‌توانم خروجی بگیرم؟

راهنمائی لطفاً

ممنون
پاسخ
sco1385 نوشته است:با تشکر از شما، من از پوسته خروجی گرفتم، از قالب چگونه می‌توانم خروجی بگیرم؟

راهنمائی لطفاً

ممنون
دوست عزيز ؛ يك پوسته از چندين قالب تشكيل شده ...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطyavar99 (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۵:۳۸:۳۱ عصر) ، sco1385 (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۷:۴۲:۵۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۸:۴۲:۰۶ عصر)
ِععنی اینکه وقتی از پوسته خروجی می گیرید هم از استایل ها و هم از قالب ها که اجزاء پوسته هستن خروجی می گیرید.
پاسخ
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۷:۴۲:۴۷ عصر)
.

ممنون از راهنماپی دوستان.

من الان از ‍وسته فارسی خروجی گرفتم.

تنها ۹۸ کیلوبایت است.

به نظر شما این حجم کم، معقول است؟

آیا خروجی پوسته شما هم، در همین حدود است؟

ممنون
پاسخ
خب دوست عزیز اگه دقت کرده باشی نوشته خروجی گرفتم از تنظیمات و تغییرات انجام شده.

جفتش رو روی بله قرار بده.بعد از اون روی فایل آپلود شده ایکس ام ال اصلی قالب دقت کن حجمش چقدره.مطمئنن کمتره.

من خودم از نانو استفاده میکنم خودش 130 کیلو بایته تغییر داده شدش با پلاگین و اینا شده 141
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
البته این رو هم در نظر بگیرید، قالبهایی که خصوصی سازی (Customize) نشدن توی فایل خروجی xml وجود ندارن
منظور از قالبها همون templates که به زبان html هستن

یعنی اگه فرض مثال تمپلیت calendar تغییراتی نداشته باشه تو فایل xml که خروجی میگیرید این قالب وجود نخواهد داشت

تفاوت حجم قالبها اکثرا به همین خاطر هست (البته طول کدهای html که استفاده میکنید هم کمی تاثیر گذار هستن)
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۱۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش بکاپ گیری از قالب توسط هاست reza.t.gh 0 948 ۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۵:۴۹:۳۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان