هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جذب نویسنده برای سایت آیسودا
سایت آیسودا در نظر دارد افرادی را برای نویسندگی سایت استخدام نماید.(حدود ۱۵ نفر باجایزه ویژه)
چنانچه دارای شرایط زیر میباشید لطفا از طریق یکی از روش های ایمیل , پیام کوتاه و یا نظرات آمادگی خود را اعلام نمایید

شرایط مورد نیاز :
توانایی ارسال حداقل ۲۵ مطلب در روز
توانایی ارسال مطالب به صورت روزانه باشد (فقط یک روز تعطیل به اختیار نویسنده ها معین میشود)
توانایی ارسال مطالب پر بیننده (پس از انتخاب نویسنده ها شرایط مطلب ذکر خواهد شد)
توانایی ارسال مطالب با دانش خود (غیر کپی) (برای مطالب کپی شرایطی وجود دارد که پس از انتخاب نویسنده ها ذکر خواهد شد)
توانایی ارسال مطلب به صورت یک هفته آزمایشی (در صورت موافقت ادامه کار)

مزایا :
نویسندگان محترم بسته به فعالیت خود جایزه ای را دریافت خواهند کرد که مناسب نویسندگی یک سایت بزرگ است
به هر مطلب نویسنده امتیازی داده میشود که با توجه به این امتیازات (امتیاز بیشتر جایزه ای بهتر ، هر ماه یک کارت شارژ ۲۰۰۰۰ هزار تومانی یا هر دو ماه یک کارت شارژ ۵۰۰۰۰ هزار تومانی) جایزه نویسنده در آخر ماه به وی به صورت شارژ مستقیم یا واریز ۲۰۰۰۰ هزار تومان به کارت بانکی وی واریز خواهد شد

طریقه امتیاز دهی به این صورت است که:
مطلب باید پر بازدید باشد و سئو در آن رعایت شده باشد
دارای برچسب های مرتبط و صحیح باشد
دارای عنوان مناسب و مطابق با جستجو در جستجوگر ها باشد

لطفا علایق و توانایی ها و اطلاعات خود را برای ما از طریق یکی از روش های زیر برای ما ارسال فرمایید

پست الکترونیکی : Info@Isouda.ir
شماره تماس : ۰۹۱۳۷۳۴۰۸۱۶ (۹۸+) فقط از طریق پیامک
www.isouda.ir
پاسخ
uuuuuuppppppppp
پاسخ
uuuuuuppppppppp
پاسخ
نقل‌قول: توانایی ارسال حداقل ۲۵ مطلب در روز
توانایی ارسال مطالب به صورت روزانه باشد (فقط یک روز تعطیل به اختیار نویسنده ها معین میشود)
توانایی ارسال مطالب پر بیننده (پس از انتخاب نویسنده ها شرایط مطلب ذکر خواهد شد)
توانایی ارسال مطالب با دانش خود (غیر کپی) (برای مطالب کپی شرایطی وجود دارد که پس از انتخاب نویسنده ها ذکر خواهد شد)
توانایی ارسال مطلب به صورت یک هفته آزمایشی (در صورت موافقت ادامه کار)

نقل‌قول: هر ماه یک کارت شارژ ۲۰۰۰۰ هزار تومانی

ورشکست نشید یهو؟ دلیلش همینه که هی مجبورید Up کنید و کسی جواب نمیده. شرایط کجا و هزینه ش کجا!
پاسخ
با چقدر پول ماهیانه شما راضی میشید ؟؟؟؟
پاسخ
والا، نه نویسنده هستم ونه حوصله و وقتش رو دارم.
در مورد کسانی گفتم که دنبال این کارا هستند!
پاسخ
من در یک سایتی کار میکردم واسه موبایل . مطالبش هم کپی پیست بود هر مطلبی 250 میگرفتم . روزی 5 تا پست هم میگذاشتم . بازدیدکننده هم خوب داشت و به صورت هفتگی هم پرداخت میکرد به عابر بانکم . تازه داشت رتبه سایتش بالا می رفت که دیگه ادامه ندادم . چون دیگه واسم نمی صرفید حقیقتا مبلغش کم بود . به همین خاطر گفتم به جای این کار وقت بزارم روی سایت خودم .

این هم آدرس سایتش :
http://tech24.ir/author/sepna

یک نکته بهتون بگم : استخدام یک نویسنده خوب خیلی بهتر است از هزینه کردن تبلیغ سایتتون در سایتهای دیگه . همون مبلغی رو که میخواهید صرف تبلیغ سایتتون کنید به یک نویسنده تخصصی کار بدهید تا آمار سایتتون رو بالا ببرد . مطمئن باشید که نه تنها ضرر نخواهید کرد بلکه سود هم خواهید داشت . مقالاتی که در هیچ جا پیدا نمیشود یا بسیار محدود هستند یک مرتبه در سایت شما رونمایی می شوند . نویسنده سرمایه شماست .
پاسخ
سلام دوست من ضمن موفقیت برای سایتتون باید اینو به حضورتون برسونم که
من توانایی های اینکار رو دارم و از شنبه تا پنج شنبه 25 پست می ذارم ولی یه نکته
در امدش روزانه چقدر هست؟
پاسخ
با سلام شما بیاید کارتون رو شروع کنید و چند نویسنده دیگه هم با خودتون بیارید بعد سر قیمت با هم توافق می کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۳۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان