هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به مدیر فعال برای انجمن تفریحی
سلام دوستان من نیاز به مدیر فعال دارم واسه انجمنم تازه شروع به کار کردیم..شما میتونید تو هر قسمتی از سایت که مایل هستید وتخصص اون دارید اعلام آمادگی کنید تویه همین تاپیک ...لطفا تخصص خودتون هم بگید...درضمن برای مدیران و کاربران فعال درآینده امکانات ویژه ای در نظر دارم ...(ثبت دامنه ir رایگان .هاست رایگان و کارت شارژ و.....) البته چیزه قابل داریم نیست و فقط جهت تقدیر از گوشه ای از زحمات اهدا میشه...
خوب برای مشاهدی سایت ایـــــنجــــــــــــــا کلیک کنـید

به عنوان مثال مدیر برای قسمت گرافیک - تالار موبایل - تالار فیلم و موسیقی -تالار کامپیوتر و اینترنت ....

تخصص هرچی که دارین لطفا اعلام کنید ....باتشکرHeart

پاسخ
 سپاس شده توسطmusicsazan (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۱:۱۱:۳۵ صبح)
ببخشید من نمیدونستم مای بی بی باید باشه !!!!
پس بزنید معرفی سایت و انجمن مای بی بی شما .!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطmusicsazan (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۱:۱۱:۵۳ صبح)
به هر حال موفق باشی.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۰۷:۵۴:۰۳ صبح) ، musicsazan (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۱:۱۱:۵۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۱۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جذب و استخدام مدیر فعال و کاربر برای انجمن FANBOOK 41 26,016 ۱۳۹۳/۱۲/۱۲، ۲۰:۱۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  نیاز به چند مدیر فعال برای انجمن گیم این گیم ANTROMEDA 4 2,915 ۱۳۹۳/۱۱/۲۲، ۱۱:۵۲:۱۷ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انجمن تفریحی و سرگرمی بانک شادی کاربران فعال می پذیرد iman13 2 2,964 ۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۳:۴۹:۳۵ عصر
آخرین ارسال: iman13
  انجمن تفریحی و سرگرمی صدای باران کاربران فعال می پذیرد ℕazanin 8 4,538 ۱۳۹۲/۶/۴، ۲۲:۵۴:۵۲ عصر
آخرین ارسال: reza-m
Bug نیاز به چند مدیر فعال در انجمن مهندسان ایران reza-m 5 3,163 ۱۳۹۲/۴/۱۷، ۲۲:۳۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: reza-m
  نیاز به چند مدیر فعال برای سایت بانک معماری MH-AKBARI 1 1,819 ۱۳۹۲/۴/۵، ۱۴:۴۳:۱۸ عصر
آخرین ارسال: golbazi
  مدیر فعال برای پارس اریا Doodoo 0 1,760 ۱۳۹۱/۴/۲۹، ۰۶:۴۶:۵۷ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  انجمن کلبه دوستی مدیر فعال می پذیرد Fa r s h i d 0 1,676 ۱۳۹۱/۴/۱۶، ۱۲:۵۸:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Fa r s h i d

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان