هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به سئو کار
سلام .
به یک سئوکار برای انجمن گیم این گیم نیازمندیم . حقوق هم میدیم ( البته نه زیاد چون ما تو پول هاستش موندیم ! Big Grin )
خواستین پیام خصوصی بدین به من.
با تشکر

بزرگترین انجمن شرلوک هولمز ، پوآرو و کارآگاهان دیگر !
+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۲۱:۳۴:۰۷ عصر)
درود ،

دوست من خودتون میتونید با ویرایش و چیدن تگ های h1 تا h6 و نصب پلاگین های گوگل سئو و برچسب + درج مطالب انحصاری برای سایت + گرفتن بک لینک و ..... Big Grin

به نتیجه ی قابل توجهی برسین ،

موفق باشید
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۲۱:۳۴:۰۲ عصر)
البته بگم گوگل سئو هیچ تاثیری نداره پلاگینش و استفاده ازش
البته خیلی ها میگن که ممکنه مضر هم باشه ولی از لحاظ سئو هیچ تاثیر مثبتی قابل توجهی نداره
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۲۱:۳۴:۰۰ عصر)
گوگو سئو به خاطر طولانی کردن لینک ها برای فارسی یه جنبه ی منفی داره ولی مطمئن باشین که تاثیر مثبتش خیلی بیشتر از اون تاثیر منفی هست ، و مطمئن باشین که تاثیر مثبتی میذاره ...

ولی ........
ولی

برای انجمن های با عمر زیاد که مطالب ایندکس شدشون توی گوگل با لینک های عادی زیاده ، استفاده از گوگل سئو به نظر من اشتباهه ، چون لینک هاتون تغییر پیدا کرده ،

پس استفاده از گوگل سئو خوب و مناسب هست واسه انجمن های نوپا .
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۲۱:۳۳:۵۸ عصر)
میشه درمورد چیدن تگ های h1 تا h6 بیشتر توضیح دهید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۲۱:۳۳:۵۵ عصر) ، mellat (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۲۲:۰۹:۲۵ عصر)
ببخشید من یک سوال داشتم پس اگه اینطوره اگر در آینده گوگل سئو را حذف کنیم تام لینک های ایندکس شده از یین میره؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۲۲:۰۹:۲۰ عصر)
نقل‌قول: ببخشید من یک سوال داشتم پس اگه اینطوره اگر در آینده گوگل سئو را حذف کنیم تام لینک های ایندکس شده از یین میره؟Huh

بهتره اگه مدت زیادی از گوگل سئو استفاده کردین و مطالبتون با اون لینک ها ایندکس شد توی گوگل و سایر موتورهای جستجو ، از تغییر دادن در لینک ها دوری کنید ،

به قول یکی از سئوکارها :

خشت اول چون نهی کج ، دیگه نیگا نکن که داری کج میری ، همین راه کج رو برو

البته من سئوکار نیستم و اطلاعاتی راجع به این امر دارم اساتید اینجا خیلی واردتر هستن

نقل‌قول: میشه درمورد چیدن تگ های h1 تا h6 بیشتر توضیح دهید ؟

خب ، این تگ ها برای شناسایی قسمت های مختلف سایت به موتور های جستجو و کاربرا استفاده میشه

مثلا : توی صفحه اصلی تون سعی کنین ، اسم انجمن رو توی تگ h1 قرار بدین ،

یعنی به صورت :

کد:
<h1>
{$mybb->settings['bbname']}
</h1>

و به ترتیب اهمیت جلو برین ، توصیحاتی راجع به سایت رو با h2 ، عناوین پست ها رو h3

اسم فروم ها h3
اسم تالار ها h3
و الی آخر .
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطmrramin (۱۳۹۲/۴/۱۵، ۰۱:۱۸:۳۸ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۶، ۱۱:۴۲:۵۶ صبح)
این تگ هارو دقیقا باید کجا و چجوری استفاده کنیم ؟

بزرگترین انجمن شرلوک هولمز ، پوآرو و کارآگاهان دیگر !
+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۶، ۱۱:۴۲:۵۳ صبح)
گذاشتن این تگ ها اصولا توسط طراحان توی قالب انجام میشه و قالب شما باید سئو باشد ،

میتونین تگ h1 رو توی header یا ایندکس بذارین ،

بقیه رو هم باید قسمت های forum-bit-template ویرایش بشه

Heart
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۶، ۱۱:۴۲:۴۹ صبح)
بنده سئوکار خوب سراغ دارم.اگر خواستید از طریق پ.خ ادرس او را به شما بدهم.

کاربرlab در این انجمن هم میتواند .
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۶، ۱۱:۴۲:۵۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان