هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر و توصیه به قدرشناسی
با سلام خدمت دوستان در مای بی بی ایران

من مدتی نبودم و الان یک هفته ای میشه که برگشتم به نت و به مای بی بی ایران سر میزنم اما چیزی که الان میبینم حتی با ۱۰۰ روز قبل که من خداحافظی کردم هم قابل مقایسه نیست ، کاربران جدید مای بی بی ایران این حس رو دارند که انگار وظیفه مدیران اینجاست که تمام وقت در خدمت اون ها باشند و بسیار قدر نشناس شدند . من به عنوان فردی که خودش مدتی در مای بی بی ایران تازه وارد بود و بعد برای مدتی پاسخ سوالات کاربران رو میداد ، دارم این حرف رو میزنم . الان سیستم پاسخ گویی به سوالات کاربران بسیار سریعتر از قبل هم شده اما صبر کاربران تازه وارد کم ! زمانی که ما کاربر تازه وارد بودیم به هر مدیر یا مسئولی که پاسخ ما رو میداد اعتبار میدادیم و تشکر میکردیم اما الان کاربران خیلی راحت از پاسخ گویان و مدیرانی که برای اونها وقت میگذارند میگذرند و توجهی به این مسائل ندارند .
من به عنوان یک کاربر قدیمی از مای بی بی ایران که مرا به این دانش در مای بی بی رسانید تشکر میکنم و به دوستان جدید هم توصیه میکنم که کمی قدرشناس تر باشم . این تشکر فقط به خاطر به جا آوردن حق استادانم در این پشتیبانی بود .

با تشکر مهدی
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۳:۳۸:۳۲ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۴:۰۰:۰۵ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۵:۱۷:۳۷ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۵:۴۱:۳۲ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۲۳:۰۴:۳۴ عصر) ، rondweb (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۲۳:۲۹:۰۶ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۰۱:۴۵:۲۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۰۹:۵۱:۵۲ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۱۴:۲۴:۳۱ عصر)
درود
سپاس از تذکر به جا و مناسبتون
من در بخش مدیران هم این مطلب رو یاد آور شده بودم و اینجا هم میگم
لطفا برای حفظ آرامش جمعی از هرگونه درگیری و توهین به سایرین خود داری کنید
از کسایی که مربیان و پیشکسوتان هستند و پایه گذار مای بی بی و کسترش اون بودند باید ممنون دار باشیم
من خودم از سایی که قبل از من بودند و سایرین نیز از کسانی که قبل از خودشان وبمستران مای بی بی بودند باید ممنون دار باشیم و احترام اونهارو حفظ کنیم...در هر جا و پست و مقامیHeart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۳:۴۴:۱۰ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۴:۰۰:۲۴ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۵:۱۷:۵۸ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۵:۴۱:۵۹ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۱۴:۲۴:۵۴ عصر)
باید از همه دست اندر کاران سایت مای بی بی تشکر و قدر دانی کنیم ، چون نه گیر بی خودی می دن مثل سایت های دیگه ، تازه جایی هم برای تبلیغ نی زارن ، دیگه چی میخوایم ، تازه از هم مهم تر تا کاری ، مشکلی پیش میاد سریع جواب می دن و جدیدترین پلاگین ها ، قالب ها و آموزش ها رو سریع ارائه می دن
دست مریضا
دمتون گرم

با سپاس فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۲۳:۵۹:۴۶ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۰۱:۳۹:۴۰ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۱۴:۲۵:۱۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان