هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در شکلک های چت باکس
با سلام و عرض خسته نباشید به کاربران مای بی بی ایران
من شکلک های رو تعدادی قبلا روش گذاشته بودم اما فرمت ها شکلک ها کار نمیکرد باز مجبور شدم کلا پاکشون کنم حالا هم که میخوام شکلک بزارم شکلک رو اپلود میکنم اضافش میکنم به چت باکس اما وقتی میخوام بیام ببیبنمش این ها رو میاره
[تصویر:  tjctfpxm7q4k5ubj1cq.jpg]
پاسخ
یعنی شکلک هاتون رو نشون نمیده ؟؟؟ حتما آدرس دهی تون غلط بوده

لینکتون رو هم در امضا بذارین
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
فکـــر نکنم از ادرس دهی باشه من کلا تو قسمت مدیریت چت باکس همه شکلک ها رو پاک کردم بعد اومدم باز هم اینطوری بود بعدش شکلک هم که اضافه میکنم باز هم این شکلکیه......SadSadSadSad
پاسخ
درود
از کجا دانلود کردید و کدوم ورژن Wink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
شکلک ها رو دانلود نکردم شکلک های کله زرد کوجک بودن دانلودش رو پیدا نکردم مستقیم وارد سیستم کردمشون بعد هم پلود مشکلی داره اینجوری؟UndecidedSadUndecided؟Huh
انــــجمن سرگــــرمـــــے تفـــــریحــــے ریـــــــــــــــزه -پیــــــــــــــزه

ریـــــــــــزه پیــــــــــــزه
پاسخ
با درود
انجمنی که دارید راه می اندازید تقریبا معجونی از انجمن های پشتیبانی است بالا از یک جا وسط از جای دیگر و دست آخر فوتر هم چیز دیگه ای میگه حتما پلاگین ها را هم به همین ترتیب چیده اید !!!!!! . با این روش راه به جایی نخواهید برد . بهتر است کارتان را یک دست کنید و از یک جا خرید کنید تا به اینگونه مشکل ها برخورد نکنید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان