هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با IE
سلام
قالبم تو اینترنت اکسپلورر چسبیده به سمت راست ( باید وسط چین باشه )
منوی هدر به هم ریخته
اسکرول افقی هم داره
البته فقط صفحه اول اینطوریه

همه این موارد تو موزیلا و کروم نیست
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
خب شما مجبوری از اینترنت اکسپلور استفاده کنی ؟ اگر چیزیو واسه اکسپلور درست کنی ممکنه واس برترین مرورگرای جهان "فایرفاکس و گوگل کروم" خراب نمایش داده بشه.
بهتر یه اطلاعیه مثه خیلی سایتا بزنین که جهت نمایش درست سایت از مرورگرای معتبر فایرفاکس یا کروم استفاده کنن
پاسخ
بالاخره نمیشه از این همه استفاده کنندگان این مرورگر گذشت
یک حداقل هایی داشته باشه که بد نیست الان همونطور که می بینید خیلی ناجوره
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
ببینید دوست من این مشکل شما تنها نیست اکسپلورر یه سری ناتوانی ها داره توی لود سایت اگه دقت کرده باشید سایتهای بزرگ هم یه گوشه نوشتن بهترین نمایش با مرورگر فایرفاکس یا کروم یا صفاری یا یا یا...
اکسپلورر پلاگ فلش رو به صورت محدود ساپورت میکنه و به همین علت اگه بخواید تغییرات رو ایجاد رو کنید هرچقدر هم تلاش کنید باز هم یه جا کم میارید چون اون موقع باید کدهای اکسپلورر رو تغییر بدید که خوب این ممکن نیست.
پیشنهاد اینه که شما توی اعلانات انجمنتون بنویسید بهترین نمایش با مرورگر کروم و لینک دانلود رو بهش بدید.
پاسخ
اگه فقط وسط چین شدن سایتا درست بشه حله
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
سلام

دوست محترم!!!
درمورد پشتیبانی از اینترنت اکسپلورر، درمجموع 12% کاربرهای اینترنت از IE استفاده میکنن (آمار رسمی June 2013)

تکنولوژی‌های طراحی وب متحول شده و درحال حاظر نمیتونید یک سایت معتبر پیدا کنید که به تازگی طراحی شده باشه و از CSS3 یا HTML5 استفاده نکنه.
امیدوارم به این نکته واقف باشید که پشتیبانی نکردن از CSS3 و HTML5 مشکل قالب نیست و IE یک مرورگر عقب‌مونده است.
به هرحال تغییراتی در کدها میشه انجام داد و اسکریپتی برای نمایش نسبتا درست عناصر در IE اضافه کرد.

ولی بازم پشنهاد می کنم بهتر است کاربرای سایتتون رو تشویق کنید از مرورگرهای دیگه به جز IE استفاده کنند، به نظر من دورده پادشاهی IE به سر آمده ...
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان